پنجعلی:محرومیت صادقیان باید کاهش یابد

پنجعلی:محرومیت صادقیان باید کاهش یابد

به گزارش سراج24،محمد پنجعلی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: ما مشکل کمبود بازیکن داریم که قطعا کادر فنی به دلیل اینکه محروم و مصدوم زیادی در این فصل داریم نمی‌تواند خانزاده را دراختیار تیم ملی امید قرار دهد.
 
سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: برای تیم پرسپولیس افتخار است که بازیکنانمان را به تیم امید بدهیم اما ما در شرایطی هستیم که خودمان با کمبود بازیکن دست و پنجه نرم می‌کنیم و این کار برایمان مقدور نیست.
 
پنجعلی در خصوص اینکه بازیکنان می‌گویند حتی یک ریال هم از پرسپولیس دریافت نکرده‌اند، گفت: بازیکنان پرسپولیس چند وقت پیش از باشگاه پول دریافت کردند اما نمی‌دانم این پول بابت چه چیزی بوده است. رحیمی در جریان این قضیه است.
 
وی تصریح کرد: باشگاه با چند بازیکن خارجی آفریقایی، صربستانی و کروات مذاکرده کرده اما تصمیم نهایی با کادر فنی است این بازیکنان به ایران می‌آیند و تست می‌دهند ما دو بازیکن خوب نیاز داریم که امیدوارم طی چند روز آینده بتوانیم با بازیکنان خوبی به نتیجه برسیم و مشکل کمبود بازیکن تیممان حل شود.
 
سرپرست باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: بازی قبل ما با تیم صبای قم یک بازی روحیه بخش بود که توانستیم 3 امتیاز بازی را به دست بیاوریم. این بازی به ما کمک می‌کند تا به بازی‌های بعدی امیدوار باشیم.
 
پنجعلی عنوان کرد: از هواداران می‌خواهم که در بازی با تیم فوتبال تراکتور به ورزشگاه بیایند چرا که بازیکنان ما احتیاج به روحیه دارند. هواداران پرسپولیس بدانند که می‌خواهیم در بازی روز جمعه با این تیم از شرمندگیشان در بیاییم.
 
وی خاطرنشان کرد: ما مذاکرات زیادی با کمیته انتضباطی انجام داده‌یم تا محرومیت پیام صادقیان را کاهش دهیم. صادقیان هم از کارش پشیمان است. من فکر می‌کنم مدت زمان محرومیت این بازیکن برای یک اشتباه زیاد است چرا که عملا بعد از دو ماه، فصل نیز به اتمام رسیده است و درست نیست بازیکنی مثل صادقیان این فصل را از دست بدهد.

اخبار مرتبط

عملکرد سرخابی‌ های پایتخت در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹

نبی: تاج درباره تیم هایی صحبت کرده که در لیگ قهرمانان آسیا نیستند

ژاوی در ورزشگاه آزادی برای همیشه از فوتبال خداحافظی خواهد کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha