اسنودن: سرکرده داعش عامل موساد است

اسنودن: سرکرده داعش عامل موساد است
به گزارش سراج24، روزنامه جمهوری اسلامی در ستون جهت اطلاع خود آورده است:
 
*در جریان شکستن محاصره منطقه آمرلی عراق توسط ارتش و نیروهای مردمی که طی دو روز گذشته صورت گرفت، تروریست‌های داعش که از دو ماه قبل این شهر را در محاصره خود داشتند، مرتکب جنایات جدیدی شدند. آنها برای مخفی نگاه داشتن هویّت اعضاء خود اقدام به بریدن سرمجروحین و کشته شدگان و بردن سرها با خود نمودند.
 
نکته قابل توجه اینکه تروریست‌های محاصره کننده "آمرلی" که با داعش همکاری می‌کردند، از نیروهای بعثی بودند. آمرلی، منطقه ترکمان‌نشین عراق است که مردم آن شیعه هستند و در طول دو ماه محاصره علیرغم مشکلات ناشی از فقدان غذا‌، دارو و سایر امکانات، در برابر تروریست‌های داعشی و بعثی مقاومت کردند. از نکات مهم این مقاومت اینکه زنان آمرلی هم مانند مردان با دردست گرفتن سلاح به مقابله با تروریست‌ها پرداختند و در جلوگیری از سقوط شهر نقش مهمی ایفا کردند.
 
 
 
* ادوارد اسنودن اعلام کرد ابوبکر بغدادی سرکرده جریان تروریستی داعش عامل موساد است. او می‌افزاید: سازمان جاسوسی سیا و با همکاری سازمان اطلاعاتی انگلیس M۱۶ موساد مقدمات تأسیس داعش را فراهم کردند تا عملیات "لانه زنبور" را در منطقه راه بیندازند. این عملیات برای حفظ امنیت اسرائیل انجام شد و عوامل خود را از گروه‌های تندرو اسلامی که برخورد حذفی با سایر مذاهب اسلامی دارند انتخاب کردند تا هدف آنها بجای مقابله با اسرائیل، تسویه میان مذاهب اسلامی باشد.
 
براساس منابع اطلاعاتی اسنودن، تنها راه حمایت دولت رژیم صهیونیستی ساختن دشمنی در نزدیک اسرائیل است که سلاح این دشمن بجای جهت‌گیری به سمت اسرائیل، به سمت کشورهای اسلامی نشانه برود. اسنودن می‌افزاید: البغدادی توسط عناصر موساد به مدت یک سال آموزش نظامی دیده و در این مدت، علوم لاهوتی و فن سخنوری آموخته است.

اخبار مرتبط

خاطرات یک داعشی به تهران رسید

عملیات انتحاری داعش در «سامراء»

انتقال حدود ۱۰ هزار تروریست به افغانستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha