سخنگوی دولت :

اولویت دولت اتمام پروژه های نیمه تمام است

اولویت دولت اتمام پروژه های نیمه تمام است
به گزارش «سراج24»، محمد باقر نوبخت در پایان سفر یک روزه خود به آذربایجان شرقی با حضور در جمع خبرنگاران با ارائه گزارشی از دستاورد های سفر خود اظهار کرد: توسعه و پیشرفت استان آذربایجان شرقی در سه مرحله زمانی و طی سه سند قابل تحقق است.
 
وی به جایگاه این استان در قانون بودجه 93 اشاره کرد و گفت: مجموع اعتبارات آذربایجان شرقی در سال جاری از محل اعتبارات استانی و ملی، 1000 میلیارد تومان است و تلاش می کنیم 100 درصد این اعتبارات محقق شود.
 
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور با مقایسه تخصیص اعتبارات به استان آذربایجان شرقی طی سال گذشته و امسال گفت: امسال ابلاغ اعتبارات به این استان نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.
 
نوبخت همکاری نمایندگان مجمع استان برای پیگیری طرح های شهرستان ها را ضروری دانست و ادامه داد: در برنامه ششم توسعه که در دست تدوین است با رویکرد جدید به توسعه کشور نگاه شده است.
 
بر اساس این گزارش، حضور در جلسه شورای اداری آذربایجان شرقی ، افتتاح مرکز پیوند مغز استخوان در بیمارستان شهید قاضی طباطبایی تبریز و افتتاح بیمارستان قره‌آغاج در شهرستان چاراویماق از جمله برنامه‌های نوبخت در این سفر یک‌روزه بود.
 
انتهای پیام/
منبع:ایسنا
 
 

اخبار مرتبط

مجلس مصوب کرد حقوق هیچ فردی بیش از ۴۰۰ هزار تومان افزایش پیدا نکند

اولین دولتی که علناً فعالیت انتخاباتی می‌کند/حلقه انتخاباتی چهره‌های حزبی دولت/ تلاش جهانگیری، نوبخت، یونسی و حالا مجید انصاری برای مجلس

تبارشناسی سیاسی و گرایش های جناحی وزرای کابینه حسن روحانی/ بعد از اظهارات نوبخت و جهانگیری وزیر دیگری فعالیت انتخاباتی می کند؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha