فعال فرهنگی استان قم در گفتگو با «سراج24»:

بهره‌وری فرهنگی با همکاری رسانه‌های انقلاب رخ می‌دهد/بررسی نقش مسئولین در جبهه‌ای عمل کردن رسانه‌های دیجیتال انقلاب

بهره‌وری فرهنگی با همکاری رسانه‌های انقلاب رخ می‌دهد/بررسی نقش مسئولین در جبهه‌ای عمل کردن رسانه‌های دیجیتال انقلاب

حجت الاسلام سید ابراهیم ربانی فعال فرهنگی استان قم در گفتگو با «سراج24» عملکرد رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی را مانند قنات‌ها خواند و گفت : یزد یک منطقه خشک است ولی قنات های آن معروف است، اگر هر کسی یک چاهی در این استان می زد این چاهها به هم متصل نمی‌شد و بعد از مدتی هم خشک می‌شد. در عرصه فرهنگ هم همینطور است، اگر هر کسی کار خودش را انجام دهد، نتیجه ای ماندگار و پایدارکه مردم از برکات آن بهره مند شوند، شکل نخواهد گرفت.

وی به سخنان مقام معظم رهبری راجع به بهره‌وری اشاره کرد و گفت :در عرصه فرهنگ هم باید بهره‌وری وجود داشته باشد یعنی چند برابر زحمتمان سود ببریم و این بهره وری زمانی حاصل می‌شود که رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی دست به دست همدیگر بدهند.

این فعال فرهنگی استان قم با بیان اینکه نقش مسئولین در جبهه ای عمل کردن رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی بسزا است، اظهار داشت: مسئولین کشورمان از قوه مجریه و قضاییه مسئولین نهادهای انقلابی نقش بسزایی در جبهه ای عمل کردن رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی دارند.

وی در ادامه افزود: باید دراین عرصه دوراندیش بود؛ مسئولین باید ارتقا و جهت دهی صحیح به جریانهای مومن انقلابی بدهند و نیازهای جامعه را خوب فهمید و بهینه کار کنند.

این فعال فرهنگی استان قم اظهار داشت: جریانهای فرهنگی انقلاب باید هم دل باشند و همدیگر را رقیب ندانند و حاضر باشند دلسوزانه کارهایشان را به هم ارائه بدهند .

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

زمان آغاز نمایشگاه مجازی قرآن مشخص شد

مراسم‌های جمکران مجازی شد

دست پر شبکه‌های استانی در رمضان ۱۴۰۰

0 نظر

ارسال نظر

capcha