یک فعال فرهنگی در گفتگو با «سراج24»:

بصیرت؛ لازمه تشکیل جبهه رسانه دیجیتال انقلاب اسلامی/کارشناسی عملکرد رسانه انقلاب اسلامی نسبت به دشمن

بصیرت؛ لازمه تشکیل جبهه رسانه دیجیتال انقلاب اسلامی/کارشناسی عملکرد رسانه انقلاب اسلامی نسبت به دشمن

محمد یوسفی، مدیر عامل شرکت طراحان فن وهنر در گفتگو با «سراج24» در مورد چگونگی مقاومت و جبهه گیری ما در برابر هجمه فرهنگی دشمن در فضای مجازی گفت: فضای مجازی مانند یک حیوان رام نشده است، باید افسارش را گرفت تا بتوان آن را رام کرد.دشمن جدای از مطرح کردن گزینه های روی میزبیشتر درزمینه فرهنگی فعالیت می‌کند .حالا این ضرورت ایجاد می شود که ما نیز در برابر آنها جبهه ای را تشکیل دهیم تا عقب نمانیم.

وی افزود: ما باید نسبت به عملکرد دشمن کارشناسی عمل کنیم و در مقابل آنها جبهه تشکیل دهیم و با همان ابزار خودشان به آنها ادله خودمان را بگوییم و بتوانیم در دنیا مطرح شویم.

مدیر عامل شرکت طراحان فن وهنراظهار داشت: ما باید سپرهای دفاعی خودمان را نسبت به کارهایی که آنها انجام می‌دهند محکم در دست بگیریم تا جایی که آنها حتی قدرت مطرح پیشروی را هم نداشته باشند.

یوسفی عنوان کرد: کار فرهنگی بدون بصیرت نه تنها به درد نمی خورد بلکه ضربه هم وارد می کند و این  بدتر از ضربه ای است که دیگران بخواهند به ما وارد کنند.

وی ابراز داشت: مسئولین وظیفه بیشتری را برای جبهه ای کردن رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی بر گردن دارند چون مردم دستشان به  زیر ساخت ها ممکن است نرسد اگر مسئولین بستر را ایجاد کنند خود مردم می آیند عرصه را در دست می گیرند.

مدیر عامل شرکت طراحان فن وهنرگفت: مسئولین می توانند اینجا ضرر برسانند زیرا مردم ابزار خودشان را در دست مسئولین می بینند. در این حالت مردم دلگرمی خودشان را از دست می دهند.

یوسفی خاطر نشان کرد: انقلاب ما نیز ریشه اش در خود مردم بود، حتی حضرت امام(ره) هم مردمی بودند و از دل مردم بیرون آمدند، به همین خاطر مردم پشت امام ایستادند و ایستادگی کردند.

وی ابراز داشت: حال که 34 سال است نظام اسلامی شکل گرفته تک بعدی نباید عمل کرد و همان طور که حضرت آقا می فرمایند باید در همه زمینه ها بصیرت داشته باشیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تمرین چند عادت نیکوی اخلاقی در ماه رمضان

زمان آغاز نمایشگاه مجازی قرآن مشخص شد

مراسم‌های جمکران مجازی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha