بیعت اجباری کودکان خردسال با داعش

بیعت اجباری کودکان خردسال با داعش

به گزارش سراج24، گروه تروریستی داعش اخیرا ویدیویی منتشر کرده که در آن یکی از نیروهای این گروه تکفیری، کودک را که حتی قادر به تلفظ کلمات متن بیعت نیست، مجبور به بیعت با این گروهک می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری عراقی الیوم الثامن در این فیلم ویدیویی، یک مرد و یک کودک که سنش کمتر از ۱۲ سال به نظر می‌رسد، مشاهده می‌شود که کودک سخنان و کلماتی را که مرد می‌گوید، تکرار می‌کند.

الیوم الثامن می‌افزاید: این کودک عرب نمی‌تواند جملات بیعت را که این مرد برای وی تکرار کرده است، بیان کند و به همین دلیل نیروی داعشی ناچار به تکرار جملات بیعت است تا پسرک هم پس از او این جملات را بر زبان آورد.

پس از اینکه کودک جملات بیعت را بر زبان می‌آورد، فیلمبردار به وی نزدیک می‌شود تا از او در ارتباط با احساساتش در مورد پیوستن به داعش بگوید.

بنا بر این گزارش، در پایان این ویدیو، داعشی‌ها به این کودک می‌گویند، اکنون تو آماده‌ای تا کشته شوی و این کودک نیز در پاسخ می‌گوید ان شاء الله.

گفتنی است چند روز پیش نیز داعش ویدیوی دیگری منتشر کرد که در آن از خانواده‌های داعشی خواسته بود تا کودکان خود را از‌‌ همان کودکی به سربریدن عادت دهند تا در آینده کمک کار آن‌ها باشند.

در این ویدیو از خانواده‌ها خواسته شده بود تمرین سربریدن را به منظور عادت دادن بچه‌ها به این کار با بریدن سرعروسک‌ها آغاز کنند.

منبع:ابنا

اخبار مرتبط

بشار اسد: ما با نیروهای ترکیه، عربستان و آمریکا می‌جنگیم

عملیات قریب‌الوقوع برای دستگیری البغدادی

خاطرات یک داعشی به تهران رسید

0 نظر

ارسال نظر

capcha