مجید قلی زاده در گفت و گو با «سراج24» تاکید کرد:

برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی یک مانورنظامی در جنگ نرم است/ این اقدام، حرکتی سنجیده و به موقع بود

برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی یک مانورنظامی در جنگ نرم است/ این اقدام، حرکتی سنجیده و به موقع بود

مجید قلی زاده مدیرعامل خبرگزاری تسنیم در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی سراج24 با اشاره به برگزاری دومین دوره نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی گفت: به نظر من این کار یک اقدام بسیار سنجیده و به موقع بود چون در حال حاضر رسانه های انقلابی در فضای مجازی حضور بسیار موثری دارند.

وی بر همین اساس ادامه داد: اینگونه نمایشگاه های می تواند نیروهای انقلابی را نسبت به توانمندی و قدرت تاثیرگذاری در فضای مجازی واقف کند.

مدیرعامل خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه گام موثری در راستای تشکیل جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: برپایی این نمایشگاه بسیار به موقع بود و باعث انسجام بیشتری بین نیروهای انقلابی در فضای مجازی می شود.

قلی زاده به تاثیر چنین نمایشگاه هایی در ایجاد همدلی و همگرایی بین نیروهای انقلابی در فضای رسانه ای کشور اشاره کرد و افزود: در جنگ سخت نیز ما شاهد بودیم هر زمان که عملیات های پراکنده شکل می گرفت، یک مانور باعث ایجاد همدلی، همگرایی وانسجام نیروها می شد.

وی با بیان اینکه نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی نیز مانند یک مانور نظامی در جبهه جنگ نرم عمل می کند، اظهار داشت: اینگونه اقدامات هم باعث می شود که بچه ها به قدرتشان در فضا واقف شوند و هم باعث دلگرمی آنها می شود.

مدیرعامل خبرگزاری تسنیم در پایان تاکید کرد: چنین اقداماتی می تواند نیروهای انقلابی را در رسالتی که در این جنگ نرم بر عهده گرفتند یاری دهد.

اخبار مرتبط

آخرین فیلم حاتمی کیا چگونه از سینماها خارج شد/ ایستگاه انقلاب 14

گروه سرودی که کرونایی شد/ ایستگاه انقلاب 13 + پشت صحنه

فیلم| چرا شهرداری تهران دیوارنگاره میدان ولیعصر را پایین کشید؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha