سردار حاجی‌زاده در جمع دانشجویان:

هر تهدیدی را در همان سطح پاسخ می‌دهیم/ دشمن اجازه خودنمایی هم نمی‌یابد

هر تهدیدی را در همان سطح پاسخ می‌دهیم/ دشمن اجازه خودنمایی هم نمی‌یابد

به گزارش سراج24، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز گذشته در جمع دانشجویان شرکت کننده در دوره راهبردی خط امام در مشهد مقدس با بیان اینکه پس از انقلاب همواره  نیروهای مسلح در بخش نظامی با بهره‌مندی از تدابیر فرماندهی معظم کل قوا از تحریم‌ها عبور کرده‌اند، گفت: امید است  مدیران و افسران عرصه اقتصاد مقاومتی نیز بتوانند با الگوگیری از این شیوه‌های موفق بر تحریم‌ها و تهدیدهای دشمن به‌نحوی مناسب غلبه کنند.

وی افزود: رژیم صهیونیستی ممکن است تصمیمی مبنی بر تجاوز علیه ایران داشته باشد، اما قطعاً با بررسی پیامدها و عواقب آن و واکنش بسیار شدید جمهوری اسلامی ایران به این نتیجه خواهد رسید که تصمیم ناپخته‌ای گرفته است.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه افزود: مسئولان رژیم صهیونیستی بارها و بارها تهدیداتی علیه ایران مطرح می‌کنند، اما به‌خوبی می‌دانند بهای هر حمله‌ای به ایران و پاسخ ما آن‌چنان سنگین خواهد بود که حتی تصور آن هم کابوسی مرگبار بر ایشان است. جمهوری اسلامی به هر تهدیدی در همان سطح پاسخ می‌دهد.

سردار حاجی‌زاده گفت: ما امروز توان خود را در سطح وسیعی باور کرده‌ایم و می‌توانیم بند ناف خود را از بیگانه قطع کنیم. با به کار بستن تدابیر رهبری ضمن اینکه از مرز تحریم‌ها می‌شود گذشت، اجازه خودنمایی هم به دشمن نمی دهیم.

وی در ادامه سخنان خود در جمع دانشجویان با اشاره به مطرح شدن خودکفایی و بومی‌سازی پس از پیروزی انقلاب و تأکیدات و پیگیری‌های مقام معظم رهبری گفت: نگاه فرماندهان، مسئولان ،مدیران و آحاد پاسداران و نیروهای مسلح همواره به فرامین فرمانده معظم کل قوا بوده و هست و علت موفقیت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در بحث خودکفایی همین گوش به فرمان امر ولایت بودن است.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه سپس با مطرح کردن این پرسش "وقتی مقام معظم رهبری بحث بومی‌سازی و ما می‌توانیم را مطرح می‌نمایند، با وجود این حجم عظیم نیروهای جوان و مستعد، مشکل کجاست که هنوز گام بزرگی در کشور در این رابطه برداشته نشده است؟" ادامه داد: مشکل مدیران میانی‌اند. مدیران میانی باید تدابیر و ایده‌های ناب را با توانمندی‌هایی که امروز وجود دارد به محصول تبدیل کنند که متأسفانه این‌گونه نیست.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

اجازه برگزاری مناظره در دانشگاه ایلام داده نشد

حوادث امروز خبر از سر برآوردن یک پدیده‌ی یکتا در جهان امروز خبر می‌دهد

دولت بابت اشتباهاتش از مردم عذرخواهی کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha