پاسخ خلعتبری به کنایه خسروحیدری

پاسخ خلعتبری به کنایه خسروحیدری

به گزارش سراج24، روز گذشته خسرو حیدری گفته بود توپ در محوطه جریمه استقلال ابتدا به دست خلعتبری خورد و به همین بهانه سر صحبت را با مهاجم تکنیکی سپاهان باز کردیم.

* از حرف‌های خسرو حیدری در خصوص صحنه پنالتی خبر داری؟

در مسیر فرودگاه هستم تا همراه سپاهان بیایم تهران چون در هفته چهارم لیگ، مهمان تیم نفت تهران هستیم. حالا چی گفته خسرو؟

* گفته من اینقدر صداقت داشتم که بگویم توپ به ناخنم خورد اما بعضی‌ها جرأت اعتراف به این موضوع که توپ اول به دست آنها خورد و تغییر مسیر داد را هم نداشتند.

در آن صحنه فقط من کنار خسرو بودم و منظورش از بعضی‌ها، من هستم! باید عرض کنم حداقل خسرو که سال‌ها در اردوهای تیم ملی با من بوده، می‌داند جرأت زدن حرف راست را دارم. الان که بازی تمام شده، من بگویم توپ به دستم خورده، نتیجه بازی را عوض می‌کنند که بترسم راستش را بگویم؟! حقیقت ماجرا این است که توپ به زانوی من خورد و اگر خسرو به زانو می‌گوید دست، بله پس توپ به دست من خورده اما خسروجان، دلبندم، آن ناحیه از بدن زانو نام دارد نه دست! و اگر این را می‌دانی، یک ‌بار فیلم بازی را ببین (خنده). البته این را هم بنویسید که خسرو حیدری را دوست دارم و چون او را رفیقم می‌دانم، به شوخی این ‌طوری جواب دادم وگرنه اهل جسارت به همبازی‌ام نیستم! بازی تمام می‌شود و رفاقت‌ها باقی می‌ماند.

* در آن بازی دو تا پاس گل دادی و خودخواهی طبیعی یک مهاجم را برای گلزنی نشان ندادی.

من دنبال برد تیمم هستم نه اینکه گل بزنم. اگر احساس کنم باید ضربه آخر را خودم بزنم، می‌زنم و در غیر این صورت پاس می‌دهم.

* در صحنه‌ای که خلیل‌زاده کارت قرمز گرفت، چه چیزی در گوشش می‌گفتی تا آرام شود؟

مسلماً نگران بود که با اخراجش تیم گل نخورد و نتیجه عوض نشود. من هم می‌گفتم حرص نخور، ما بازی را برده‌ایم و بدون نگرانی برو رختکن.

* امروز با نفت تهران بازی دارید. مثل ۳ بازی قبلی‌تان باز هم با اختلاف ۲ گل به پیروزی می‌رسید؟

هدف‌مان که برد است اما بازی با نفت در تهران آسان نیست. این تیم انرژیک است و خطرناک. باید در تمام ۹۰ دقیقه هوشیار باشیم تا نتیجه مورد نظرمان را به دست آوریم.

* خیلی‌ها سپاهان و استقلال را مدعی قهرمانی می‌دانند، تو چه دیدگاهی داری؟

لیگ تازه شروع شده و همه تیم‌ها در طول فصل فراز و نشیب دارند. سپاهان در سالیان گذشته همواره مدعی بوده و امسال هم هدف ما قهرمانی است و برای رسیدن به آن باید تلاش کنیم. جدا از استقلال، پرسپولیس و حتی فولاد رقبای ما هستند و امیدوارم در پایان فصل جام را به اصفهان ببریم.

منبع: سایت نود

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha