خلاقیت هنرمند ایرانی در آمریکا +تصاویر

خلاقیت هنرمند ایرانی در آمریکا +تصاویر

به گزارش سراج24، امید اسدی‌، هنرمند سی وپنج ساله ایرانی و ساکن آمریکاست که هنر خود را با ایجاد طرح بر روی برگ‌های خشک درختان به نمایش گذاشته است.

 

او تنها با استفاده از یک کارد و یک سوزن بلند، زندگی را دوباره به برگ‌های خشک ریخته می‌بخشد.

 

به گزارش شبکه خبری «الیوم السابع»، امید اسدی‌، با خلق تابلوهای هنری جالب مثل تصویر چهره برخی از مشاهیر جهان،‌ حیوانات و یا طرح‌های ذهنی، در این زمینه به یک کارشناس بی‌رقیب تبدیل شده است.

 

امید اسدی درباره هنر خود می‌گوید: هنر برای من مانند پنجره‌ای برای نظاره جهان به شکلی دیگر است. تعجب می‌کنم که هیچ کس به این برگ‌های زیبا توجهی ندارد، به همین دلیل تصمیم گرفتم با استفاده از این برگ ها و اجرای طرح‌های هنری زندگی را بار دیگر به این برگ‌ها بازگردانم.

 

امید اسدی که این برگ‌ها را از خیابان‌ها جمع آوری می‌کند،‌با کمک کارد و یک وسیله حکاکی خاص طرح‌های خود را روی برگ‌ها پیاده می‌کند. این آثار در سال 2013 در جشنواره هنری «چارلتون» و در نمایشگاه هنری «اریسون» دوبار به نمایش درآمده‌اند.

 

هم چنین کارهای این هنرمند در مسابقه هنری «میلانو» در جمع 30 مجموعه برتر هنرمندان از سوی کمیته داوری انتخاب شد. هم چنین یکبار این مجموعه در حراجی خیریه‌ای به منظور تهیه آب پاک و بهداشتی در تانزانیای آفریقا عرضه شد.

 

اخبار مرتبط

امضای ترامپ برای خروج آمریکا از برجام+ عکس

عکس/ کشف 35کیلوگرم ماری‌جوآنا در یک خودرو

کاروان اسکورت ترامپ+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha