«مفاتیح الحیاة» پرتکرار‌‌‌ترین کتاب‌‌‌ تیر

«مفاتیح الحیاة» پرتکرار‌‌‌ترین کتاب‌‌‌ تیر
به گزارش سراج24، «مفاتیح الحیاة» نوشته آیت الله جوادی آملی را مرکز نشر اسرا منتشر کرده است که در تیر ماه سال 93 موفق شده است 26 بار تجدید چاپ شود.
 
من زنده‌ام: خاطرات دوران اسارت توسط نشر بروج 15 بار، قطره‌هایی که دریا شدند: سرگذشت داستانی مشاهیر یتیم توسط نشر مهر امیرالمومنین (ع) 10 بار و بشقاب‌های سفره پشت‌بام‌مان: خانواده و ماهواره توسط نشر جامعه الزهرا (س) 5 بار تجدید چاپ شده‌اند.
 
قانون‌یار آیین دادرسی کیفری (مصوب 92/12/4) توسط نشر چتر دانش، ایران! جوان بمان! توسط نشر جامعه الزهرا (س)، و کتاب های اقلیت و آن ها توسط نشر سوره مهر هر یک 4 مرتبه چاپ شده اند.
 
تو، تویی؟!: داستانهای کوتاه و شگفت‌انگیز نشر ذهن آویز، و نیز پایی که جا ماند نشر سوره مهر هر یک با 3 نوبت چاپ جایگاه های بعدی پرتکرار‌‌‌ترین کتاب‌‌‌ها را از آن خود کرده اند.
 
پدیدآورندگان مرد، سه برابر زنان
 
خانه کتاب همچنین آمار تعداد پدیدآورندگان به تفکیک جنسیت را منتشر کرد که در تیر ماه پدیدآوردنگان مرد، تقریبا سه برابر پدیدآورندگان زن هستند.
 
در تیر ماه 1393 پدید آورندگان زن 1215 نفر بوده اند، در حالی که تعداد پدید آورندگان مرد 4579 نفر بوده است.
 
این در حالی است که در تیرماه سال 1392 پدید آورندگان زن 1001 نفر بوده اند، و تعداد پدید آورندگان مرد 3539 نفر بوده است.
 
پرشمارگان‌‌‌ترین کتاب‌‌‌های تیرماه اعلام شد
 
در فهرست پرشمارگان‌‌‌ترین کتاب‌‌‌های تیرماه سال جاری کتاب «بی خطر برانیم» با 250 هزار نسخه در صدر جدول قرار گرفت. کتاب «بی خطر برانیم» را مرکز علمی کاربردی هلال ایران منتشر شده است.
 
«مداد رنگی های هفته»  و «تانک پرنده» هر یک با 200 هزار عنوان دوم و سوم هستند و بعد از آن ها به ترتیب کتاب های «آموزش رانندگی»، «قرآن و جوانان»، جوانان و راز نماز» و « با هم بیاموزیم، چگونه خطرات بلایای طبیعی را کاهش دهیم» هر کدام در شمارگان 100 هزار نسخه قرار دارند.

اخبار مرتبط

دومین رمان مرضیه نفری چاپ شد

خاطرات «پسری با تی‌شرت کلاه‌دار» چاپ می‌شود

کتاب «رضا نام تا رضا خان» نقد و بررسی می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha