فراکسیون جهنمی ها در مجلس!

فراکسیون جهنمی ها در مجلس!
به گزارش سراج24، قاسم جعفری در نطق میان دستور جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی افزود: آقای رییس جمهور! دوست داشتم در نطقم از فرهنگ و اقتصاد بگویم، از سبک زندگی اسلامی ایرانی و از حوزه و شهرستان های انتخابیه ام بگویم. از اقتصادی که برای سبغه مقاومتی یافتن باید دانش بنیان شود، از چرخه علم، تا ثروت را با عزم ملی و مشارکت عمومی و همنوایی دولت و مردم ، دانشگاه، حوزه ، بازار و دیگر اقشار تحقق عملی بخشد اما افسوس این کمترین مجبورم بخشی از وقتم را برای بازخوانی ادبیات جنابعالی هزینه کنم.
 
جعفری گفت: برادر رییس جمهور، برابر قانون جنابعالی دومین مقام رسمی کشورید و می بایست نقش پدرگونه در گفتار و رفتار نشان دهید. تعابیری چون بی سواد، بزدل، بروید به جهنم به مصداق آیه شریفه وهدوا الی الطیب من القول وهدوا الی صراط الحمید، بعید می دانم قول طیب یا صراط حمید را پسندیده باشد و بعید می دانم حیات طیبه را رقم بزند.
 
نماینده مردم بجنورد در مجلس افزود: بسته اقتصادی را با قصد برون رفت از رکود تورمی ارایه کردید ولی آیا با حواله کرد به جهنم، از چاله فرا خوانده اید که به چاه ویل درافکنید.
 
وی یادآور شد: برادر عزیز، تقریبا آتش بی آبی تمام کشور از جمله خراسان شمالی را در بر گرفته است و نیاز به تدبیر دارد.
 
جعفری گفت: آقای رییس جمهور! مجلس گروه ها و فراکسیون های متعدد دارد. ولی امروز معلوم شد همگان با نقد منصفانه و مومنانه به نقد منصفانه و مومنانه پایبندند. پس به تعبیری گویا همگان جزو فراکسیون جهنمی ها هستند.
 
نماینده بجنورد در مجلس یادآور شد: هنوز در زبانه های آتش مردم مظلوم و کودکان معصوم غزه بی گناهان سوریه ، عراق، افغانستان و غیره داریم می سوزیم. آتشی که همه را فرا گرفته است و تمام جسم و جانمان را در حال سوختن قرار داده است و به این سوزش و گرمایش آن می بالیم.
 
وی گفت: شما اگر می توانید مرهمی بر این زخمها باشید با منطق قوی، پای بندی به مبانی دینی، اخلاقی ، حقوقی. یادتان هست که فرمودید من حقوقدانم نه سرهنگ. با پایبندی به اصول قانون اساسی ولایت مداری را به دیگران بیاموزید در کشور زمینه کار زیاد است و نیاز به حاشیه رفتن نیست.
 
جعفری افزود: در خبرهای چند روز پیش داشتیم که گروه تروریستی داعش به خانوارهای موصلی اخطار دادند که دخترانتان را برای جهاد نکاح آماده کنید. خبرهای رسیده حاکی است که۶۰ تا ۷۰ درصد این فرقه از خدا بی خبر و درنده خو همان بعثی های سابق اند.
 
وی یادآور شد: ملت بزرگوار و نمایندگان خدوم ملت و جوانان غیور، مومن، ولایی و ایثارگر این مرز و بوم نبودند با نوامیس ما همان می شد که در نیت شوم و رفتار حیوانی این دست پرورندگان استکبار بروز و ظهور یافته است.
 
نماینده بجنورد در مجلس اضافه کرد: پس در آستانه سالگرد ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی که امام راحل سرود آزادی شان خواند و رهبر معظم انقلاب از آنان با عبارت ذخایر بزرگ انقلاب و الماس های درخشان یاد کرد، یاد شهیدان، رزمندان، جانبازان غیور و همه ایثارگران را با همه تواضع با عظمت زنده می داریم.
 
این نماینده مجلس نهم ادامه داد: به عنوان فردی کوچک که سالهایی را در جوار بزرگانی پایمرد، طعم اسارت را چیده ام برای آزادگان سرافراز سلامتی دین و دنیا طلب می کنم و امید است دعای خیر ملت بزرگ ایران و اولیای الهی بدرقه راهشان باشد.
 
وی در ادامه به بعضی مشکلات حوزه انتخابیه اش اشاره کرد و گفت: حوزه کشاورزی را دریابید. بانک ها همچنان در حال بهره خواهی و بدهکار کردن کل ملت اند از جمله در خراسان شمالی.
 
 
منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

دولت سعودی پاسخ قانع کننده‌ای درباره فاجعه منا نداده است

مردم افغانستان امسال «شیطان بزرگ» را رمی جمره کردند/ ایران در منطقه نقش «رمی جمرات» را اجرا کرده‌ است

نیروهای انقلابی برای موفقیت دولت جدید به صحنه بیایند

0 نظر

ارسال نظر

capcha