نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد ؛

برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی یک ضرورت است

برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی یک ضرورت است

به گزارش سراج24، محمد علی مددی  با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی گفت: امروزه عرصه دیجیتال یکی از بهترین موقعیت ها برای حضور و البته تاثیر گذاری است و چنانچه در این زمینه تاخیر کنیم، دیگران این موقعیت را مال خود می کنند.

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی ما با اشاره به اینکه امروزه دشمنان انقلاب اسلامی توانسته اند در فضای دیجیتال حضور پررنگی داشته باشند گفت: با توجه به بازی های رایانه ای و استقبال آحاد جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان از عرصه دیجیتال، اگر به موقع و درست در این عرصه وارد نشویم، باید منتظر روزی باشیم که دشمنان نظام و انقلاب اسلامی از این فرصت علیه کشورمان  و نظام اسلامی استفاده کنند.

وی نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی را یکی از ابزارهای توسعه اقتصادی دانست و گفت: بی شک ایران اسلامی توانمندی های فراوانی در این عرصه دارد که بسیاری از آنها برای جامعه ناشناخته است و بسیاری دیگر نیز بالقوه وجود دارد که باید آنها را به مرحله اجرا درآورد.

مددی با اشاره به گردش مالی عرصه دیجیتال گفت: امروزه بازی های گوناگونی در قالب سی.دی یا بازی های آنلاین وجود دارد که درآمد آنها به جیب کسانی می رود که علیه نظام اسلامی برنامه ریزی های گسترده ای دارند و چنانچه نمایشگاه توانمندی های داخلی برگزار شود، آنهایی که به استقلال مالی کشور اعتقاد دارند، به سراغ این رسانه های داخلی می روند.

وی در خصوص فضای رقابتی که بین این نمایشگاه با نمایشگاه های دیگر دارد گفت: رقابت معنا ندارد. مگر قرار است فضای دیجیتال در انحصار شخص یا گروه خاصی قرار گیرد که آقایان نگران برگزاری این نمایشگاه هستند.

نماینده میانه با اشاره به اینکه فضای مجازی به اندازه ای گسترده است که جا برای میلیاردها میلیارد کاربر وجود دارد گفت: به جای آنکه به بهانه رقابت چوب لای چرخ یکدیگر بگذاریم، بهتر است فضا را برای کاربران کشورمان امن کنیم و به ایرانیان این اطمینان را بدهیم که توانمندی های بسیار داریم و تنها راه ابراز این توانمندی، برگزاری نمایشگاه است.
 

اخبار مرتبط

باید در برابر نادیده گرفتن اصول فرهنگی مقاومت کرد/ ارتقای سطح فرهنگی جامعه از کارکردهای جامعه دینی است

رحمت و زحمت نمایشگاه برای ناشران

آیت الله رئیسی از نمایشگاه کتاب بازدید کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha