اهدا خون زوج هنرمند در حمایت از کودکان غزه

اهدا خون زوج هنرمند در حمایت از کودکان غزه

به گزارش سراج24، در ادامه حضور هنرمندان و سینماگران کشور ظهر امروز دوازدهم مردادماه همزمان با هفته انتقال خون برخی دیگر از هنرمندان با حضور در سازمان انتقال خون به صورت نمادین خون اهدا کردند.

پیمان قاسم خانی نویسنده و بازیگر سینما در این باره گفت: این حرکت جنبه نمادینِ بسیار ارزشمند است و ما هنرمندان با این کار حمایت خود را از مردم ستمدیده غزه که در مقابل جنایات صهونیست جان خود را از دست می دهند اعلام می کنیم.

وی افزود: درست است که کار ما، ذره کوچکی از درد این مردم ستمدیده را درمان نمی کند اما شاید با همین مقدار کم هم بتوانیم تاثیرگذار باشیم. معتقدم اساس این حرکت در میان مردم و به ویژه هنرمندان جامعه اقدام خوبی است.

بهاره رهنما نیز که با لباس و گریم نمایش تئاتر به مرکز انتقال خون آمده بود، گفت: این حرکت نمادین که مساله غزه را به یاد هم نوعان می اندازد ، تلنگری به انسانیت ماست و همین نکته اهمیت زیادی دارد.

همچنین روز گذشته هنرمندان و مسئولانی چون اصغر فرهادی، حجت الله ایوبی غلام رضا فرجی، حبیب ایل بیگی، حسن پورشیرازی و... با اهدا خون خود به حمایت و همدردی با کودکان و مردم غزه پرداخته بودند.

 

منبع:ایرنا

اخبار مرتبط

سال آینده کنفرانسی پیرامون کودکان مظلوم یمن برگزار خواهیم کرد

اهدای ۷۰۰جلد کتاب به کودکان محروم شرق کشور

یک شاعر «پرواز سنگ‌ها» را به مردم فلسطین تقدیم کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha