دیدار مدیران دانشگاه چمران با خاتمی

دیدار مدیران دانشگاه چمران با خاتمی

 

به گزارش سراج24، "سیدسجاد موسوی" با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس به وزیر علوم فرصتی دادند که بتواند اتفاق‌های ناشایست در وزارت علوم را اصلاح کند، اظهارداشت: البته به نظر نمی‌رسد روند هشت‌ماهه وزارت علوم در طول یک ماه قابل تغییر باشد. لذا مجلس موظف است قانون استیضاح را به نحو احسنت اجرا کند و ما نیز از نمایندگان عمل به قانون را خواستاریم.
 
وی با بیان این که اخیرا نیز شاهد دیدار مدیران دانشگاه شهید چمران اهواز با عناصر فتنه بودیم ادامه داد: این یکی از مسائلی بود که به وزیر علوم تذکر داده شد و هم چنین در دیدار دانشجویان با رهبر معظم انقلاب در حوزه مسائل مختلف دانشگاه مطرح شد که نادیده گرفتن آن اصلا به صلاح دانشگاه نیست.
 
موسوی اظهار داشت: فتنه مانند اختاپوسی است که روز به روز چنگالش را به سمت دانشگاه درازتر می‌کند.
 
وی با بیان این که عناصر فتنه از مردودین نظام هستند تصریح کرد: دیدار مدیران دانشگاه شهید چمران با خاتمی دهن کجی وزارت علوم به نهادهای نظارتی از جمله شورای عالی انقلاب فرهنگی و نمایندگان مجلس بود.
 
دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با بیان اینکه نهادهای نظارتی وظیفه دیده‌بانی و پاسبانی دانشگاه‌ها را دارند، تصریح کرد: شورای عالی انقلاب فرهنگی بارها تذکراتی را برهمین اساس به وزارت علوم داده است، لذا اینگونه اعمال در محیط‌های علمی نگاه اعتدالی به دولت را خدشه‌دار می‌کند.
 
موسوی باتاکید بر اینکه اینگونه رفتار در راستای پروژه عادی سازی فتنه رقم می‌خورد، بیان داشت: اینها خیالات باطلی است که برخی سعی دارند کلید آن را در دانشگاه بزنند و غافل‌ از این هستند که دانشجوی انقلابی همیشه بیدار است و اجازه چنین اعمالی را به احدی نمی‌دهد.
 
 
دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در پایان با اشاره به این که حضور خاتمی در دانشگاه از جمله خطاهای وزارت علوم است، خاطر نشان کرد: اینگونه اعمال می‌تواند برای دولت موجب دردسر شود، لذا دکتر روحانی باید مراقب چنین رفتاری در وزارت علوم باشد در غیر این صورت ممکن است عملکرد اصحاب فتنه به پای دولت نوشته شود.
 
 
منبع: باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

گفتگوی تلفنی امیرعبداللهیان و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا

باقری وارد دوحه شد

ایران برای اولین بار توانست«عضو هیئت مدیره اتحادیه بین‌المللی تعاون» شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha