عمو پورنگ کمپین حمایت از کودکان غزه راه‌اندازی می‌کند

عمو پورنگ کمپین حمایت از کودکان غزه راه‌اندازی می‌کند

به گزارش سراج24، داریوش فرضیایی، چهره محبوب برنامه‌های کودک تلویزیون ایران از راه‌اندازی کمپینی به‌نام «کودک برای کودک» خبر داد و گفت: این کمپین به‌زودی جهانی خواهد شد.
 
وی افزود: با توجه به فعالیت در حوزه کودک و درک فضای موجود و نیز دیدن تصاویر کشتار کودکان مظلوم غزه در رسانه‌ها و فضاهای مجازی، از وقوع چنین جنگ ناجوانمردانه‌ای بسیار متأثر شدم و این فکر به ذهنم خطور کرد که کمپینی برای حمایت از کودکان غزه راه‌اندازی شود. آرزوی کودکان دنیا آسایش و زندگی راحت و بدون جنگ برای کودکان غزه است و ما می‌خواهیم با راه‌اندازی این کمپین، این آرزو را تحقق بخشیم.
 
مجری برنامه عموپورنگ با بیان اینکه کودکان نباید وارد بازی‌های سیاسی شوند اضافه کرد: نباید دنیای قشنگ کودکان وارد فضاهای سیاسی بیهوده شود، کودکان باید از دوران کودکی خود لذت ببرند و بتوانند زندگی آرام و راحت و شادی داشته باشند، اما ظاهراً در قسمت‌هایی از دنیا نمی‌خواهند این اتفاق رخ دهد.
 
فرضیایی خاطرنشان کرد: من معتقدم که کلیه قشرهای هنری و فرهنگی کشور باید از حقوق کودکان دنیا، به‌ویژه کودکان غزه حمایت کنند. امروز بیشترین کشتار کودکان در غزه انجام می‌شود و ما باید همه سعی و تلاش‌مان را انجام دهیم تا آرامش و زندگی بدون جنگ برای کودکان غزه فراهم شود. کمپین «کودک برای کودک» هم به همین منظور و برای حمایت از کودکان غزه راه‌اندازی شده است.
 
فرضیایی درخصوص جزییات این پروژه گفت: در حال حاضر کارهای ابتدایی و مقدماتی این کمپین انجام شده است و در حال تسریع ادامه کارهای آن هستیم و تلاش داریم حمایت همه گروه‌های مختلف و به‌خصوص جامعه هنری را در این راستا داشته باشیم. حمایت ما به‌طور ویژه از حقوق کودکان مظلوم غزه است و تلاش داریم تا همه جوامع هنری وارد این کمپین شوند و آن را جهانی کنیم تا بتوانیم همه دنیا را برای برقراری صلح و بازگشت آرامش به کودکان غزه متحد کنیم.
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

تصویر حاج قاسم در غزه صهیونیستها را به شدت خشمگین کرد

عرضه اینترنتی مستند «مغزهای یخ‌زده»

نماهنگ| پاسداشت شهید قاسم سلیمانی در غزه

2 نظر

1393/05/14 - 19:21

کودکان غزه هرجا که هستید ارزوی زندگی واسیه شما دارم

الینا جباری
1393/05/18 - 21:04

ما بچه های ایران به شما بچه های غزه و بچه های فلسطین کمک می کنیم که قهرمان بشین و پیروز بشین. ما بچه های ایران می توانیم اسرائیل و آمریکا را نابود کنیم. و نمی گذاریم اسرائیل شما را شهید کند. و خودمان هم جنگ می کنیم شما بچه های غزه و فلسطین ناراحت نباشین نمی گذاریم اسرائیل شما را اذیت کند.

فاطمه موسی پور 6 ساله از تهران

ارسال نظر

capcha