مرگ 61 نظامی رژیم صهیونیستی

مرگ 61 نظامی رژیم صهیونیستی
به گزارش سراج24، ارتش رژیم صهیونیستی در پایان روز پنجشنبه، روز بیست‌وچهارم تجاوز به نوار غزه، با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که از زمان آغاز جنگ علیه غزه در تاریخ هفتم جولای، 61 نظامی آن در جنگ کشته شده‌اند.
 
خبرگزاری آناتولی با اعلام این خبر به نقل از این بیانیه افزود که پایگاه خبری «ستاره داود» نیز اعلام کرد که فقط 3 غیر نظامی اسرائیل در خلال این جنگ کشته شده‌اند.
 
در مقابل، گردان‌های القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با انتشار بیانیه‌ای تاکید کرد که تاکنون 131 نظامی اسرائیل را در خلال جنگ کشته است.
 
تفاوت این دو آمار به این دلیل است که رژیم صهیونیستی سانسوری شدید بر اخبار جنگ اعمال می‌کند و از انتشار آمار واقعی تلفات و خسارت ارتش جلوگیری می‌کند. به همین دلیل بود که در هفته دوم جنگ، چهار سایت خبری را در فلسطین اشغالی به دلیل انتشار اخبار و آمار جنگ مسدود کرد.
 
همچنین این بیانیه شمار مجروحان نظامی را 227 نفر اعلام کرد که این تعداد نیز بسیار کمتر از تعداد واقعی است. روز گذشته کانال 10 تلویزیون اسرائیل اعلام کرد که فقط در روز چهارشنبه 140 نظامی در بیمارستان‌های فلسطین اشغالی بستری هستند که حال 14 نفر وخیم گزارش شده بود.
 
از طرفی دیگر پایگاه ستاره داود اعلام کرد که تاکنون 530 اسرائیلی (غیر نظامی) دچار جراحت‌های سطحی و جدی شده‌اند که هر کدام تحت درمان قرار گرفته‌اند.

اخبار مرتبط

واکنش صهیونیست‌ها به تبادل آتش در جولان

انهدام بالگرد ارتش ترکیه در عفرین

ادعای صهیونیست‌ها درباره پهپادِ ایرانی ساقط شده

0 نظر

ارسال نظر

capcha