چینی ها فیلم رقیب «آواتار» را می سازند

چینی ها فیلم رقیب «آواتار» را می سازند

به گزارش سراج24،  چین قصد دارد نسخه سه بعدی «آواتار» خودش را بسازد. این فیلم که «Bainiaoyi» نام دارد بر اساس داستان‌های فولکلور اقلیت قومی ژوانگ – فرهنگی که توسط وزارت فرهنگ چین به عنوان یکی از میراث ملی نام‌گذاری شده است – ساخته خواهد شد.

داستان این فیلم درباره مرد جوانی به نام گوکا است که سعی دارد باینیائویی – یک تکه لباس جادویی – را پیدا کند تا بتواند به کمک آن اژدهای شریری که مردم قوم ژوانگ را اذیت می‌کند نابود کند.

در مراسمی که برای تبلیغ این فیلم برگزار شد، تهیه‌کنندگان فیلم اعلام کردند که کار فیلمبرداری از ماه می سال 2015 در منطقه خودمختار گوانژی ژوانگ آغاز خواهد شد. پیش‌نمایش این فیلم در پایتخت منطقه‌ای نانینگ در اواخر سال 2016 خواهد بود.

کمپانی چاینیز سنچوری میدیا مسئولیت تهیه‌کنندگی این فیلم را بر عهده خواهد داشت و برای تبدیل کردن این فیلم به یک حقیقت، افراد با استعداد بسیاری از جمله کارگردانان جلوه‌های ویژه از فیلم‌های‌«آواتار» و «دزدان دریایی کارائیب» و یک فیلمنامه‌نویس از فیلم‌های «ترمیناتور2» و «چطور اژدهایتان را تربیت کنید» استخدام شده‌اند. تمامی این فیلم‌ها در کشور چین بسیار پرفروش بودند.

ژائو سانگ مدیر کل کمپانی چاینیز سنچوری میدیا گفته است: هدف اصلی تیم ما این است که بتوانیم این فیلم را تبدیل به یک فیلم حماسی فانتزی شرقی کنیم که با «آواتار» رقابت کند. او همچنین در ادامه اظهار امیدواری کرد که این فیلم تبدیل به بهترین نمایش سینمایی فرهنگ کلاسیک چین در سراسر جهان شود.
منبع: مهر
 

اخبار مرتبط

کارگردان سینما: اگر فیلم من به انقلاب لطمه بزند، خودم توقیفش می‌کنم

پس از سفر کربلا گره‌های زندگی‌ام باز شد

رشادت‌های شهید احمد امینی سینمایی می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha