مانع جدایی قوچان‌نژاد نمی‌شویم

مانع جدایی قوچان‌نژاد نمی‌شویم
به گزارش سراج24، ستاره ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ پس از آنکه در بازی‌های برزیل حاضر شد،‌ مورد توجه تیم‌های عربی از خاورمیانه قرار گرفت. همین مساله باعث شد هیاهویی در تیم انگلیسی او ایجاد شود.
 
در این ارتباط باب پیترز، مربی چارلتون پس از باخت یک بر صفر شب گذشته تیمش در ابسفیلت اظهار داشت:‌ هیچ اتفاقی در زمینه نقل و انتقالات صورت نگرفته و رضا فردا به تمرینات بازخواهد گشت. می‌خواهم با او صحبت کنم چون نیازمند فرصت استراحتی بعد از حضور در جام جهانی بود. محور صحبتم این است که متوجه شوم برنامه‌اش چیست. چون برای من بازیکنی مهم است و باید ببینم می‌خواهد در چارلتون ادامه دهد یا خیر. اگر نمی‌خواهد با چارلتون باشد، پس لزومی ندارد که با تیم نخست باشگاه تمرین کند. فقط کافیست او به من بگوید می‌ماند یا می‌خواهد برود.
 
این مربی ادامه داد: مهم‌ترین نکته همین است که گفتم زیرا ما تیم خیلی خوبی داریم. تیمی که قابلیت رقابت دارد و می‌خواهیم این قابلیت را در تیم همچنان افزایش دهیم. پس می‌خواهیم بازیکنانی داشته باشیم که صددرصد روی حضور در چارلتون تمرکز کنند. اگر او می‌خواهد برود، مشکلی نیست. چون واقعا لیاقتش را دارد. برایش بهترین‌ها را هم آرزو می‌کنیم اما اگر می‌خواهد بماند، لازم است که آماده شود. اما اگر می‌خواهد برود، می‌تواند برای آماده شدن و انتقالش با تیم زیر ۲۱ ساله‌ها تمرین کند.
 
پیترز همچنین در مورد این که تا چه حد بحث انتقال رضا قوچان نژاد مطرح است،‌افزود:تنها چیزی که می‌دانم این است که او از باشگاه در مورد شرایط احتمالی انتقالش سئوال کرده است. ما هم به او اطلاع دادیم می‌تواند برود. اما وقتی فردا به تیم بیاید، لازم است با او صحبت کنم تا برنامه‌اش را بدانم. اکنون می‌خواهیم منتظر بمانیم تا مشخص شود چه اتفاقی می افتد. اما برای من بسیار مهم است که بگوید می‌ماند و می‌‌خواهد بازهم با چارلتون همکاری کند. او در پروژه من است و خیلی خوشحال می‌شوم که او را درتیمم داشته باشم. او می‌تواند بازیکن بهتری هم شود.
 
وی در مورد این که کدام تیم از خاورمیانه او را می‌خواهد، نیز اظهار داشت: دراین مورد هیچ چیز نمی‌دانم.تنها نکته‌ای که می دانم این خبر است که او به تمرینات فردا می‌آید.
 
 
منبع: فارس

اخبار مرتبط

الکویت گرانترین بازیکن ایرانی را پس فرستاد

دردسر جدید برای اشکان دژاگه و قوچان‌نژاد

آمار گوچی بالاتر از علی دایی

0 نظر

ارسال نظر

capcha