بیانیه سپاه تهران به مناسبت روز قدس

بیانیه سپاه تهران به مناسبت روز قدس

 

به گزارش سراج24، سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ به مناسبت روز قدس بیانیه‌ای صادر کرد که در آن آمده است: قدس و رمضان دو نام مبارکی هستند که همیشه در دل مسلمین جهان درخشیده و تابناکی آن با تدبیر معمار کبیر انقلاب از رمضان ۵۸ بیشتر شده است و هیچ مکر و حیله‌ای نتوانسته و نمی تواند این اندیشه صهیونیست ستیزی آن پیر فرزانه و روز قدس را از قلوب مسلمین پاک کند.
 
این بیانیه می‌افزاید: امام خمینی(ره) که تلألو انقلابش در سرزمین ایران موجب شد تا نور امید در دل تمامی مظلومین و ستمدیدگان که در یوغ مستکبرین گرفتار بوده بتابد و از بهمن ۵۷ این حرکت توفنده تندیسی از مقاومت، ایستادگی و پیروزی در نظر آزادیخواهان به ستوه آمده از ظلم ظالمان شده است و پس از سال‌ها با نام بیداری اسلامی پایه‌های کفر و الحاد دیکتاتورهای دست نشانده را به لرزه درآورد و یکی پس از دیگری با قیام این ملت ها به زباله دان تاریخ افکنده شدند.
 
در این بیانیه تصریح شده است: اکنون آزادی قدس شریف مطالبه بزرگ جهان اسلام و آرمان تمامی ملتها و دیگر ادیان شده است و امسال این خواسته زودتر از فرا رسیدن روز قدس آغاز شده است. چراکه اکنون دژخیمان رژیم غاصب اسرائیل دستان پلید خود را تا مفرغ به خون مردم بی گناه فلسطین و به خصوص غزه مظلوم آغشته ساخته اند و با بی رحمی حتی از رساندن دارو و غذا به نیازمندان جلوگیری می‌کنند.
 
در این بیانیه آمده است: تمامی این حرکات مذبوحانه و ددمنشانه به خاطر آن است که این مجسمه شیطان در منطقه منزوی شده و می کوشد تا با همراهی و هدایت گروه های تکفیری‌، سلفی‌، وهابی و داعشی با حمله به ملت ستمدیده عراق و تجزیه اماکن متبرکه و همچنین با شعار تغییر حکومت در سوریه خود را از ورطه سقوط نجات دهد و چون تمامی نقشه های شومش را نقش بر آب می‌بیند از غفلت جهانیان و سرگرم شدن نگاه‌ها به مستطیل سبز جام جهانی فوتبال و والیبال استفاده کرده و از زمین و هوا بر مردم بی دفاع غزه یورش آورده و در سکوت مجامع بین المللی که به دروغ خود را مدافع حقوق بشر می دانند صدها کودک و زن ومرد بی گناه را به خاک و خون کشانده است.
 
در این بیانیه تاکید شده است: اگر پس از جنگ ۳۳ روزه و ۲۲ روزه این مجامع به خصوص سازمان ملل متحد که داعیه دفاع از ملتها را دارد سکوت نمی کردند و جانیان صهیونیست را محاکمه می کردند شاید اکنون شاهد کشتار صدها روزه دار در ماه خدا نبودیم. قطع یقین رژیم غاصب و خونخوار اسرائیل در این جنایات تنها نبوده و حامیانی همچون آمریکای جنایتکار که خود نیز در نزد افکار عمومی منفورتر از گذشته شده است این غده چرکین و سرطانی را همراهی می‌کنند و در خلق این جنایات وحشیانه شریک اند.
 
این بیانیه می‌افزاید: به همین خاطر روز قدس تنها صحنه حمایت از ملت مظلوم فلسطین نیست بلکه نمایشی از قدرت جهان اسلام در برابر تمامی دنیای کفر و حمایتی همه جانبه از مظلومان و ستمدیدگان جهان است. ما بسیجیان، پاسداران و کارکنان سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ بار دیگر ضمن حضور در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس از آحاد ملت شریف به ویژه مردم مومن و انقلابی تهران دعوت می کنیم تا با شرکت در راهپیمایی این روز با فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل برائت خود را از جنایات این جانیان اعلام و همصدا با دیگر ملت های مسلمان، حمایت خود را از مظلومان غزه و فلسطین ابراز کنند.
 
در پایان این بیانیه آمده است: به امید روزی که یوسف فاطمه(س) از پس پرده غیبت بیرون آید و پرچم آزادیخواهی با دستان پرکفایت رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) به صاحب اصلی آن حضرت بقیه الله‌الاعظم ارواحنا لمقدمه الفداء سپرده شود.
 
انتهای پیام/
- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=۱۳۹۳۰۵۰۱۰۰۰۹۷۶#sthash.xrnj۵xlj.dpuf
 
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ به مناسبت روز قدس بیانیه‌ای صادر کرد که متن این بیانیه به شرح زیر است:
 
قدس و رمضان دو نام مبارکی هستند که همیشه در دل مسلمین جهان درخشیده و تابناکی آن با تدبیر معمار کبیر انقلاب از رمضان ۵۸ بیشتر شده است و هیچ مکر و حیله‌ای نتوانسته و نمی تواند این اندیشه صهیونیست ستیزی آن پیر فرزانه و روز قدس را از قلوب مسلمین پاک کند.
 
امام‌خمینی(ره) که تلألو انقلابش در سرزمین ایران موجب شد تا نور امید در دل تمامی مظلومین و ستمدیدگان که در یوغ مستکبرین گرفتار بوده بتابد و از بهمن ۵۷ این حرکت توفنده تندیسی از مقاومت، ایستادگی و پیروزی در نظر آزادی‌خواهان به ستوه آمده از ظلم ظالمان شده است و پس از سال‌ها با نام بیداری اسلامی پایه‌های کفر و الحاد دیکتاتورهای دست نشانده را به لرزه درآورد و یکی پس از دیگری با قیام این ملت ها به زباله دان تاریخ افکنده شدند.
 
اکنون آزادی قدس شریف مطالبه بزرگ جهان اسلام و آرمان تمامی ملت‌ها و دیگر ادیان شده است و امسال این خواسته زودتر از فرا رسیدن روز قدس آغاز شده است چرا که اکنون دژخیمان رژیم غاصب اسرائیل دستان پلید خود را تا مفرغ به خون مردم بی‌گناه فلسطین و به خصوص غزه مظلوم آغشته ساخته‌اند و با بی رحمی حتی از رساندن دارو و غذا به نیازمندان جلوگیری می‌کنند.
 
تمامی این حرکات مذبوحانه و ددمنشانه به خاطر آن است که این مجسمه شیطان در منطقه منزوی شده و می کوشد تا با همراهی و هدایت گروه های تکفیری‌، سلفی‌، وهابی و داعشی با حمله به ملت ستمدیده عراق و تجزیه اماکن متبرکه و همچنین با شعار تغییر حکومت در سوریه خود را از ورطه سقوط نجات دهد و چون تمامی نقشه‌های شومش را نقش بر آب می‌بیند از غفلت جهانیان و سرگرم شدن نگاه‌ها به مستطیل سبز جام جهانی فوتبال و والیبال استفاده کرده و از زمین و هوا بر مردم بی دفاع غزه یورش آورده و در سکوت مجامع بین‌المللی که به دروغ خود را مدافع حقوق بشر می‌دانند صدها کودک و زن ومرد بی گناه را به خاک و خون کشانده است.
 
اگر پس از جنگ ۳۳ روزه و ۲۲ روزه این مجامع به خصوص سازمان ملل متحد که داعیه دفاع از ملت‌ها را دارد سکوت نمی‌کردند و جانیان صهیونیست را محاکمه می‌کردند شاید اکنون شاهد کشتار صدها روزه‌دار در ماه خدا نبودیم. قطع یقین رژیم غاصب و خون‌خوار اسرائیل در این جنایات تنها نبوده و حامیانی همچون آمریکای جنایتکار که خود نیز در نزد افکار عمومی منفورتر از گذشته شده است این غده چرکین و سرطانی را همراهی می‌کنند و در خلق این جنایات وحشیانه شریک اند.
 
به همین خاطر روز قدس تنها صحنه حمایت از ملت مظلوم فلسطین نیست بلکه نمایشی از قدرت جهان اسلام در برابر تمامی دنیای کفر و حمایتی همه‌جانبه از مظلومان و ستمدیدگان جهان است.
 
ما بسیجیان، پاسداران و کارکنان سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ بار دیگر ضمن حضور در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس از آحاد ملت شریف به ویژه مردم مومن و انقلابی تهران دعوت می‌کنیم تا با شرکت در راهپیمایی این روز با فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل برائت خود را از جنایات این جانیان اعلام و هم‌صدا با دیگر ملت‌های مسلمان، حمایت خود را از مظلومان غزه و فلسطین ابراز کنند.
 
به امید روزی که یوسف فاطمه(س) از پس پرده غیبت بیرون آید و پرچم آزادی‌خواهی با دستان پرکفایت رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) به صاحب اصلی آن حضرت بقیه‌الله‌الاعظم ارواحنا لمقدمه الفداء سپرده شود.
 
 
منبع: تسنیم

اخبار مرتبط

حضور متفاوت رزمندگان فاطمیون به مناسبت روز جهانی قدس در حلب + عکس

شمخانی: امروز جهان اسلام به اسلام لیبرالی و تکفیری مبتلاست/فلسطین در صدر اولویتهای جهان اسلام قرار گیرد

ظریف: جریان تکفیری و رژیم صهیونیستی خطر واحدی برای دنیا هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha