سفر رئیس دستگاه اطلاعات قطر به تل‌آویو

سفر رئیس دستگاه اطلاعات قطر به تل‌آویو

 

به گزارش سراج24، منابع آگاه اعلام کردند که در این اواخر رئیس دستگاه اطلاعات قطر با هدف هماهنگی در خصوص آتش‌بس با مقاومت فلسطینی که همچنان به حملات خود علیه ارتش رژیم صهیونیستی و شلیک موشک‌هایش علیه شهرها و شهرک‌های سرزمین‌های اشغالی ادامه می‌دهد، به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده است.
 
این منابع پیش بینی کردند که دخالت قطر در امر آتش‌بس به درخواست کابینه رژیم صهیونیستی صورت گرفته است، چون به مرور زمان جبهه داخلی و ارتش «اسرائیل» درگیر جنگ فرسایشی می‌شود، به ویژه آنکه مقاومت فلسطینی در انتقال بخشی از بار حملات زمینی به پشت خطوط دشمن موفق بوده و طی 2 روز گذشته ضربات مهلکی را به دشمن وارد کرده است.
 
رورنامه صهیونیستی «اسرائیل الیوم» که به «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی نزدیک است، روز گذشته افشا کرد که «اسرائیل» با ایفای نقش قطر جهت تماس برای برقراری آتش‌بس موافقت کرده، به شرط آنکه قطر روند مصر را ادامه داده و روند خاصی را اتخاذ نکند.
 
بنابر اعلام خبرگزاری رویترز قرار است، دوحه امروز یک‌شنبه برگزار کننده نشستی میان محمود عباس، رئیس تشکیلات خود گردان فلسطینی با بان کی‌مون، دبیرکل سازمان ملل باشد و دو طرف طی آن به بحث و تبادل نظر درباره آتش‌بس بپردازند.
 
منابع نزدیک به عباس اعلام کرده‌اند که عباس پس از این دیدار قرار است، دیداری نیز با خالد مشعل، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس داشته باشد که روز گذشته سفر به قاهره برای بحث و تبادل نظر درباره طرح آتش‌بس مصر را رد کرده بود.
 
 
منبع: فارس

اخبار مرتبط

شرارت و حماقت ۳ گاو و انتفاضه چهارم

ترکیه: آتش‌بس مشمول عفرین نمی‌شود!

پوتین خواستار آتش‌بس فوری در قره باغ شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha