رقابت‌های بین‌المللی جام پیت لاسینسکی - لهستان

حمید سوریان در 66 کیلوگرم طلا گرفت

حمید سوریان در 66 کیلوگرم طلا گرفت

 

به گزارش سراج24، در پایان رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی لهستان که روزهای 28 و 29 تیرماه در شهر گدانسک برگزار شد تیم ایران توسط حمید سوریان در وزن 66 کیلوگرم صاحب مدال طلا شد و مجتبی کریم فر در وزن 85 کیلوگرم به مدال نقره دست یافت.
 
حمید سوریان که در این رقابت‌ها در وزن 66 کیلوگرم به میدان رفته است، دیروز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل ادگارس وینکاتیس از لیتوانی با نتیجه 5 بر صفر به برتری دست یافت. وی در دور دوم نیز مقابل ادگار میلکوموف از لهستان با نتیجه 7 بر صفر به پیروزی رسید و راهی نیمه نهایی شد. سوریان در این مرحله مقابل میشل کاسلا از لهستان با نتیجه 8 بر 2 به برتری رسید و فینالیست شد.
 
سوریان امروز در دیدار پایانی مقابل دومینک اتلینگر از کرواسی با نتیجه 2 بر صفر به برتری دست یافت و صاحب مدال طلا شد.
 
در وزن 85 کیلوگرم نیز دیروز، مجتبی کریم فر در دور نخست مقابل موسار داگوچف از روسیه با نتیجه 6 بر صفر به برتری دست یافت. وی در دور دوم مقابل دنیس کودلا از آلمان با نتیجه 3 بر یک به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. کریم فر در این مرحله مقابل جاوید حمزاتوف کشتی گیر سرشناس بلاروسی و نفر سوم جهان در سال 2013 میلادی با نتیجه 8 بر صفر به برتری دست یافت و فینالیست شد. نماینده کشورمان در دیدار پایانی  مقابل ملونین نومونوی نفر دوم جهان و نفر سوم اروپا از فرانسه با نتیجه 2 بر 4 شکست خورد و صاحب مدال نقره شد.
 
شیرزاد بهشتی طلا نماینده وزن 59 کیلوگرم کشورمان با دو پیروزی مقابل حریفانی از آلمان و کرواسی و شکست مقابل کوی لاکوف از روسیه و کشتی گیر بلاروس به مقام پنجم این وزن رسید. تیم ایران با سه کشتی گیر در این مسابقات شرکت کرده است.
 
فرنگی‌کارانی از 14 کشور فنلاند، گرجستان، آلمان، روسیه، بلاروس، ایران، لهستان، فرانسه، بلغارستان، اسلوونی، جمهوری چک، اوکراین، کرواسی و لیتوانی در این رقابت ها حضور داشتند.
 
 
منبع: فدراسیون کشتی

اخبار مرتبط

طراوت خاکسار اولین مدال طلای لیگ جهانی کاراته به نام خود ثبت کرد

حمیده عباسعلی طلای لیگ جهانی ترکیه را کسب کرد

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی ۱۴ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha