فریادشیران: سرمربی و مدیران متخلف فوتبال دستگیر می‌شوند

فریادشیران: سرمربی و مدیران متخلف فوتبال دستگیر می‌شوند

 

به گزارش سراج24، ناصر فریاد شیران گفت: روز گذشته دو جلسه برای کانون مربیان برگزار شد که اولین جلسه به دعوت "رسایی" یکی از اعضای کمیسیون اصل نود و مجلس شورای اسلامی بود و در این جلسه در خصوص زد و بند و فعالیت‌هایی که توسط مربیان و مدیران‌ عامل و بازیکنان متخلف صورت می‌گیرد، صحبت شد. همچنین موضوع تمدید قرار کی‌روش و عملکرد وی در فوتبال ایران مورد بحث قرار گرفت.
 
یکی از اعضای کمیته مربیان اظهار داشت: مسائل فنی کی‌روش در فوتبال ایران را آنالیز کردیم و برای "ناظمی" روابط عمومی وزارت ورزش فرستادیم این آنالیز را هم به صورت تفضیلی با آمار و ارقام به وزیر ورزش تقدیم می‌کنیم تا مردم و مسئولان هم از این موضوع آگاهی پیدا کنند که کانون مربیان مخالف تمدید قرارداد با کی‌روش است.
 
فریادشیران تصریح کرد: من خودم مخالف مربیان جهانگرد و پول‌پرست هستم زیرا این سرمربی بار مثبتی برای فوتبال ما نداشته و از چهار تا تیم در جام جهانی تیم ملی ایران را چهارم کرد.
 
وی اضافه کرد: کی‌روش همیشه به ورزش فوتبال و اعضای فدراسیون و همکارانش نگاهی از بالا به پایین داشته و فکر می‌کند که علاوه بر سرمربیگری، مدیر تمام تشکیلات است.
 
پیشکسوت فوتبال کشورمان ادامه داد: کی‌روش در این سه سال هر کاری که دوست داشته، کرده است و بیشتر از آنکه به فوتبال و تیم ملی ایران بپردازند در مسافرتب که هیچ هماهنگی با کسی نداشته است به سرمی‌برده است.
 
کارشناس فوتبال عنوان کرد: "رسایی" خود در این جلسه از صحبت‌های ما کانون مربیان خیلی استقبال کردند و خودش کسی است که اعتقاد دارد توان نیروی انسانی ایران آنقدر بالاست که ما می‌توانیم از مربی ایرانی برای هدایت تیم ملی استفاده کنیم.
 
فریادشیران در ادامه در خصوص جلسه‌ دوم خود با گودرزی، وزیر ورزش گفت: در این جلسه در خصوص مشکلات فوتبال و اتفاقاتی که در آن رخ می‌دهد، صحبت کردند.
 
وی افزود: ما به وزیر ورزش در خصوص این مشکلات اطلاع‌رسانی کردیم و گفته شد که به زودی در رابطه با مشکلات فوتبال سرمربی و مدیرعامل متخلف دست قانون سپرده می‌شوند.
 
کارشناس فوتبال کشورمان اظهار داشت: گودرزی خود با توجه به معاونان ورزشی که دارد در جریان مسائل و فسادهای فوتبالی قرار داشت.
 
فریادشیران در خصوص نتیجه این جلسه به باشگاه خبرنگاران گفت: نیروی امنیتی قوی در کشور داریم که به راحتی می‌توانند مربی و مدیران و خبرنگاران دلال را دستگیر کنند.
 
وی بیان کرد: زمان دستگیری این مجرمان خیلی طولانی شده است و تنها به دلیل همکاری‌هایی است که افراد متخلف با مدیر بخش‌های مختلف داشتند و نمی‌توانند که مربی باشگاه‌ها را مادام‌العمر از فوتبال محروم کنند.
 
پیشکسوت فوتبال کشورمان تصریح کرد: امیدوارم که برخورد شدید با آنها داشته باشند و فوتبالی که پاک است و ملت‌ها را کنار هم جمع می‌کند از افراد فاسد خالی شود.
 
وی در خصوص مصاحبه‌ای که در گذشته بر علیه برخی خبرنگاران انجام داده بود گفت: خبرنگاران و دلالانی در برخی از رسانه‌ها وجود دارند که واسطه‌ای برای حفظ کی‌روش هستند.
 
فریادشیران اشاره کرد: سوء تفاهمی شده است و دوستانی که در رسانه‌ها دارم از این موضوع دلخور شده‌اند اما من منظورم با آن دسته از خبرنگارانی که در زمینه و جایگاه خودشان فعالیت می‌کنند و زحمت می‌کشند، نبود.
 
کارشناس فوتبال کشورمان در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر مدیران و مربیان و بازیکنان متخلفی که در فوتبالمان وجود دارد یک سردبیر ورزشی هم هست که دلال واقعی فوتبال است و با 300، 400 بازیکن و مربی باشگاه‌ها کار می‌کند من منظورم چنین اشخاصی است که امیدوارم هرچه زودتر جلوی این آدم‌ها که باعث فساد در فوتبال کشورمان می‌شوند، گرفته شود.

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

1 نظر

1393/04/25 - 04:56

فریادشیران مثل شیر از زشتیهای فوتبال می گوید از مافیایی می گوید که فوتبال کشور را تسخیر کرده از افرادی می گوید که سالها است با تبانی و زد بند و امتیاز فروشی مدیران و مربیان و بازیکنان و کمی هم خبر نگاران دلال منشو ری فوتبال ایران را به لجن زار تبدیل کرده اند و ملیاردی به جیب نی زنند فریلدشیران حقیقت فوتبال کثیف را می داتد و خود را به خطر انداخته و از حقانیت فوتبال پاک همیشه گفته و بیش از همه افشا گری می کند او که اگر نبود نفت سر از ارام در آورده بود نیروهای جریان انحرافی در باشگاه نفت مانع از حصور این مربی ارزشی و پاک و سالم در نفت تهران شده اند امید واریم مافیای فوتبال برای همیشه از فوتبال دور شوند و مربی و مدیر و بازیکن و خبر نگار فاسد و منسوری شناسایی و رسانه ای شوند آیا اینچنین خواهد شد فمر نمی کنم

ناشناس

ارسال نظر

capcha