فینال جام جهانی رکورد توییتر را شکست

فینال جام جهانی رکورد توییتر را شکست
به گزارش سراج24، طبق اعلام داده‌های رسمی توییتر، در لحظه شکست آرژانتین مقابل آلمان با نتیجه ۱ بر صفر در وقت‌های اضافه بازی، ۶۱۸۷۲۵ توییت در دقیقه فرستاده شدند. رکورد قبلی متعلق به بازی روزی سه‌شنبه بود که در آن برزیل در مقابل آلمان شکست تلخی را تحمل کرده بود. میزان توییت‌ها در دقیقه برای آن بازی کمی بیشتر از ۵۸۰ هزار بود.
 
دقایق دیگری که توییت‌های بسیاری در آن رد و بدل شدند، گل طلایی ماریو گوتزه در نیمه دوم وقت‌های اضافه بازی با ۵۵۶ هزار توییت در دقیقه، اهدای جایزه توپ طلایی به لیونل مسی و اهدای جایزه دستکش طلایی به مانوئل نویر با ۳۹۵ هزار توییت در دقیقه بودند.
 
در کل، چیزی بیش از ۳۲ میلیون توییت طی بازی آلمان و آرژانتین درباره فینال جام جهانی ۲۰۱۴ ارسال شدند. بازی روز سه‌شنبه برزیل و آلمان هم بیش از ۳۵ میلیون توییت داشت که رکورد مورد بحث‌ترین بازی ورزشی تاریخ در توییتر را شکست.
 
سایت توییتر همچنین تجزیه و تحلیل کرده که کدام بازیکنان بیشتر از همه در طی بازی مورد اشاره قرار گرفته بودند. برای آلمان، ماریو گوتزه در صدر قرار داشت و بعد از او هم نویر و کریستوف کرامر قرار داشتند. طبیعتا برای آرژانتین لیونل مسی در رتبه اول قرار داشت و بعد از او هم گونزالو ایگوین و خاویر ماسکرانو جای گرفتند.
 
 
منبع: مهر

اخبار مرتبط

هفت واقعیت درباره جام جهانی ۲۰۱۴

۱۱ بازیکن برگزیده برای تیم منتخب جام

پاداش آلمان و آرژانتین اعلام شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha