پیش‌بینی ملی‌پوشان ایران از فینال جام‌جهانی

پیش‌بینی ملی‌پوشان ایران از فینال جام‌جهانی
به گزارش سراج24؛ مسابقه‌ای مهیج که دو تیم غیر قابل پیش‌بینی را مقابل هم قرار می‌دهد. آرژانتین حلزونوار به فینال رسیده. آنها کار ایده‌آلی در این جام نکرده‌اند. بازی‌ها را با کمترین اختلاف برده‌اند و به عقیده بعضی‌ها شانسی به فینال رسیده‌اند. در مقابل آلمان... تیمی که در ابتدای جام شانس چندانی برای قهرمانی‌‌اش متصور نبودند. آنها اما به ناگهان معادلات را بههم ریختند.
 
برزیل را درهم شکستند و به فینال رسیدند اما حتی این برد عجیب هم باعث نمی‌شود تا همه بازیکنان ایران از قهرمانی آلمان بگویند. در این نظرسنجی که از ۷ بازیکن تیم‌ملی انجام شد، ۳ نفر آرژانتین را قهرمان جام دانستند و ۳ نفر هم آلمان را. آرژانتینی‌ها از علاقه به این تیم می‌گفتند و اینکه مسی باید جام را بالای سر ببرد. این در واقع یک سلیقه شخصی بود ولی آنها که قهرمانی آلمان را پیش‌بینی می‌کردند، بیشتر از کادر خوب تیمی آنها می‌گفتند.
آندرانیک تیموریان هافبک دفاعی تیم‌ملی هم ترجیح داد اصلاً پیش‌بینی نکند: «دو تیم پیش‌بینی‌ها را به هم زدند و به فینال رسیدند. هر دو غیر قابل پیش‌بینی نیستند. به همین دلیل فکر می‌کنم بازی امشب هم قابل پیش‌بینی نیست.» البته به سادگی می‌توان فهمید که آرژانتین در تیم‌ملی ایران بیشتر طرفدار دارد. اشکان دژاگه و مهرداد پولادی که پیش‌بینی کردند آلمان قهرمان می‌شود، می‌گفتند که تیم مورد علاقه‌شان برزیل بود و پیش‌بینی ‌کردند آنها جام را بگیرند.
 
۱:جواد نکونام می گوید آرژانتین قهرمان می شود.اما دلیل این بازیکن:«من مسی را خیلی دوست دارم. به خاطر او هم که شده، دوست دارم آرژانتین قهرمان جام‌جهانی‌ شود. اگر بخواهیم عاقلانه نگاه کنیم، آلمان باید قهرمان شود ولی من دوست دارم آرژانتین قهرمان شود.»
 
۲:اشکان دژاگه آلمان را قهرمان جهان می داند آن هم به این دلیل:«من پیش‌بینی می‌کردم برزیل قهرمان جام شود ولی حالا پیش‌بینی می‌کنم جام به آلمان‌ها برسد.»
 
۳:هاشم بیکزاده می گوید آرژانتین.«همیشه بهترین‌ها نمی‌برند، به همین خاطر من فکر می‌کنم آلمان ببازد و آرژانتین قهرمان جام‌جهانی‌ شود. واقعاً دوست دارم مسی در پایان مسابقات جام را بالا ببرد.»
 
۴:آندو:به عقیده تیموریان اصلاً این بازی را نمی‌شود پیش‌بینی کرد.
 
۵:مهرداد پولادی دوست داشته برزیل قهرمان شود اما امشب طرفدارآلمان است:« من دوست داشتم برزیل قهرمان شود که متأسفانه آن‌طور به آلمان باخت. با توجه به بازی خوبی که آنها انجام دادند پیش‌بینی می‌کنم فینال را هم ببرند. آلمان تیم‌تر به نظر می‌رسد.»
 
۶:امیر حسسن صادقی آلمان را انتخاب می کند و می گوید:«روی کاغذ آلمان شانس اول قهرمانی است. آنها با نتیجه‌ای که جلوی برزیل گرفتند نشان دادند چه تیم شایسته‌ای هستند. الان هم بهترین تیم هستند. از هر نظر که بگویید. البته مسی و آرژانتین را هم نباید دست‌کم گرفت. شاید در یک لحظه مسی کار بزرگی کرد.»
 
۷:محمد رضا خانزاده طرفدار آرژانتین است چون می گوید:« از اول این تیم را دوست داشتم و الان هم خدا خدا می‌کنم که آنها قهرمان جام‌جهانی‌ شوند.»
 
 
 
منبع: خبرآنلاین

اخبار مرتبط

ایران – نیجریه کسل کننده ترین بازی جام؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha