نتانیاهو: آتش‌بس در کار نیست

نتانیاهو: آتش‌بس در کار نیست
به گزارش سراج24، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» اعلام کرد:«بنیامین نتانیاهو»، امروز پنجشنبه، به اعضای کمیسیون امنیت و امور خارجه کنست گفت که آتش‌بس با حماس در دستور کار «اسرائیل» قرار ندارد.
 
پیشتر از نتانیاهو سوال پرسیده شده بود که آیا با مصر یا کشورهای دیگر به منظور آتش‌بس با حماس وارد مذاکره شده است.
 
نتانیاهو در پاسخ به این سوالات گفت: من در حال حاضر در مذاکره با هیچ‌کس درباره آتش‌بس نیستم. این موضوع حتی در دستور کار اسرائیل هم قرار ندارد.
 
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی همچنین تصریح کرد که تمامی رهبران کشورهای دیگر که او طی روز گذشته با آنها تماس برقرار کرده، از او حمایت کرده‌اند.
 
وی ادامه داد که «فرانسوا اولاند» رئیس‌جمهور فرانسه به من گفت که من حق دارم و حتی بیانیه‌ای را صادر کرد و شلیک موشک به تل‌آویو را محکوم کرد.
 
به دنبال افزایش حملات رژیم صهیونیستی به غزه و همچنین مقاومت حماس، برخی مقامات صهیونیستی خواستار قطع برق و سوخت نوار غزه شده‌ بودند که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در پاسخ به آنها گفت: مشاوران قانونی اجازه چنین کاری را نمی‌دهند.
 
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ادامه داد که دستور افزایش حملات به نوار غزه صادر کرده است و تأکید کرد که اسرائیل نمی‌تواند به خود اجازه دهد تا اقداماتی را انجام دهند که کشورهای دیگر در جنگ انجام می‌دهند و گفت: ما نمی‌توانیم همان کاری را که روس‌ها با چچنی‌ها انجام دادند، انجام دهیم.
 
 
منبع: فارس

اخبار مرتبط

شرارت و حماقت ۳ گاو و انتفاضه چهارم

روایت الاخبار از شب داغ جولان اشغالی

واکنش صهیونیست‌ها به تبادل آتش در جولان

0 نظر

ارسال نظر

capcha