پاوربانک یا پاوربمب؟

پاوربانک یا پاوربمب؟

به گزارش سراج24، در چنین شرایطی فقط پاور بانکها می توانند به داد شما برسند. پاور بانکها که به نام شارژر همراه یا باطری همراه نیز خوانده می شوند مانند پریز برق در کیف شما هستند و به زودی تعداد زیادی از آنها را در دست اطرافیان تان خواهید دید.

اما پاور بانک یا شارژر همراه یک باتری شیمیایی و مدار است و به راحتی می تواند برای شما دردسر ساز شود. بسیاری از سازندگان نامعتبر پاور بانک امروزه از باتریهای بازیافتی و ترمینالهای خراب استفاده می کنند. ممکن است این پاوربانک ها ارزان باشند ولی ریسک نشت اسید باتری و انفجار را به همراه دارند و ممکن است شما به جای پاور بانک در حال حمل یک بمب ساعتی در کیفتان باشید.

به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم پاور بانک خوب را فقط از برندهای معتبر بخرید.

ای دیتا برند پیشرو در ساخت حافظه و لوازم جانبی موبایل، یکی از این برندهای قابل اطمینان است برای خرید یک پاور بانک خوب است که قصد معرفی پاوربانک هایش را داریم. ای دیتا 6 مدار محافظ در پاوربانکهایش استفاده کرده و مشکل شارژ بیش از حد، اتصالی، دمای بالا و همه خطرات احتمالی را به طرز هوشمندانه‌ای رفع شده‌اند و دیگر اینکه ای دیتا تضمین کرده است که همانند سازندگان بی کیفیت از باتری بازیافتی استفاده نکرده و بهترین کیفیت باتری لیتیوم پلیمری را به کار برده است.

طراحی ADATA PC500 به شکلی است که با ظرفیت 5000 میلی آمپر 2 تا 3 بار iphone5s را شارژ می کند. خروجی آن 2.1 میلی آمپر است و موبایل شما را دو برابر سریعتر از USB شارژ می کند. از نکات خاص این محصول می توان به کیف و کابل بلند آن (80 سانتی متر) اشاره کرد.

این محصول شارژری است با 10400 میلی آمپر ظرفیت و دو خروجی که جمعا 3.1 آمپر جریان دارند و موبایل و تبلت را همزمان شارژ می کند. این پاوربانک یک iphone 5s را 5 بار و یک iPad-mini را 1.5 بار شارژ می کند. ADATA PV100 نیز با ظرفیت 4200 میلی آمپر و توان خروجی 2.1 آمپرو قیمت بسیار مناسب برای همگان عرضه شده است.

منبع:ایسنا

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha