مارادونا: کاربایو بدترین داوری است که در ۱۰ سال گذشته دیده‌ام

مارادونا: کاربایو بدترین داوری است که در ۱۰ سال گذشته دیده‌ام
به گزارش سراج24، دیه‌گو مارادونا در انتقاد از عملکرد کارلوس ولاسکو کاربایو، داور بازی تیم‌های ملی برزیل و کلمبیا در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2014 که به اعتقاد بسیاری از رسانه‌های اروپایی قضاوتی جانبدارانه به نفع میزبان داشته است، گفت: به نظر من که آنها (فیفا) داور خوبی را برای این بازی انتخاب کردند. آنها او را به درستی برای دیداری انتخاب کردند که در آن کلمبیا نسبت به برزیل موقعیت‌‌های گلزنی بیشتری داشت و می‌توانست این تیم را شکست دهد.
مارادونا با این ادعا که کاربایو قضاوتی نابرابر برای دو تیم انجام داده است، به خطاهای مکرر داوید لوئیز، مدافع برزیل روی جیمز رودریگس، مهاجم کلمبیا اشاره داشت و تصریح کرد: لوئیز به شیوه‌ای برنامه‌ریزی شده هفت ضربه به جیمز وارد کرد اما داور حتی یک بار هم به او هشدار نداد. باید بگویم این فاجعه‌‌آمیزترین داوری بود که در 10 سال گذشته دیده‌ام.
مارادونا در ادامه بار دیگر به انتقاد از سیاست‌های فیفا پرداخت و این سازمان را به تلاش برای رساندن برزیل به مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2014 متهم کرد: «برنامه سپ بلاتر این بود که برزیل را به نیمه نهایی برساند. کاری که فیفا انجام داد بی‌احترامی به بازیکنان و مردم کلمبیا بود».
 
منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha