با فرارسیدن ماه رمضان

استخری که به روزه خواران تخفیف می دهد!+عکس

استخری که به روزه خواران تخفیف می دهد!+عکس

به گزارش سراج24 به نقل از فرهنگ نیوز، با آغاز ماه مبارک رمضان، تمام مکان های ورزشی – تفریحی به احترام این ماه عزیز ساعات کار خود را تغییر می دهند و از افطار تا سحر میزبان روزه داران هستند.
اما یکی از مکان های ورزشی مختص بانوان که به یکی از وزارتخانه ها نیز وابسته می باشد، در اقدامی تأسف برانگیز نه تنها ساعات کاری خود را تغییر نداده، بلکه زمانبندی استفاده از استخر خود را برای ساعات روزه داری و با تخفیف 40 درصد قرار داده است.
این استخر که در یکی از شهرک های مسکونی تهران قرار دارد،امکان استفاده از این تخفیف قابل توجه را تنها برای ماه مبارک رمضان از ساعت 9 تا 6 بعد از ظهر در نظر گرفته است و برخلاف عملکرد تمام مکان های ورزشی که از افطار تا سحر امکانات خود را در اختیار روزه داران قرار می دهند، این استخر در این فاصله زمانی تعطیل می باشد و بنابراین تنها افرادی که حرمت این ماه را نگه نمی دارند و روزه نیستند می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.
البته تمام این اقدامات بدون تبلیغات ظاهری صورت می گیرد و تسهیلات گفته شده از طریق یکی از سایت های معروف تخفیف در اختیار بانوان قرار می گیرد و این مکان حرمت شکن اعلام می کند که با داشتن مجوز رسمی اقدام به اجرای این فعالیت غیر شرعی و غیرقانونی می نماید.
 


حال سوال اینجاست که کدام یک از مراجع ذیربط به این استخر تفریحی مجوز این بی حرمتی را داده است تا با خیالی آسوده در ماه مبارک رمضان به ترویج روزه خواری بپردازد؟!
عدم توجه مسئولان به چنین اتفاقاتی و گاه همراهی آنها در چنین قانون شکنی هایی شرایط را برای قانون شکنی های بیشتر فراهم می کند.
لازم به ذکر است حرمت ماه مبارک رمضان در کلیه کشورهای اسلامی با قوانین بسیار سخت و محکمی حفظ می شود و برای روزه خواران و قانون شکنان جریمه های بسیار سنگینی  در نظر گرفته می شود و چنین اتفاقی نیازمند پاسخگویی از سوی مسئولین می باشد.

اخبار مرتبط

قاضی زرگر رئیس دادگاه انقلاب تهران دارفانی را وداع گفت

قرائت دعای هفتم صحیفه مبارکه سجادیه برای دفع بلا

حجت‌الاسلام بی‌آزار تهرانی از بیمارستان مرخص شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha