ایتالیا و ترس از تکرار فاجعه‌اى دیگر

ایتالیا و ترس از تکرار فاجعه‌اى دیگر

 

به گزارش سراج24، چزاره پراندلی با بیان جملات "ما باید مثبت بیاندیشیم و بازی با اروگوئه همانند فینالی برای ما است"، بعد از نمایش ضعیف شاگردانش مقابل کاستاریکای شگفت انگیز، مایل به یادآوری خاطرات تلخ جام جهانی 2010 برای ایتالیایی ها نیست. بعد از این شکست، ایتالیا قهرمان چهار مرتبه از این رقابت ها می بایست مقابل اروگوئه حداقل به یک امتیاز برسد تا از تکرار فاجعه ای دیگر و حذف در مرحله گروهی این رقابت ها جلوگیری نماید.
 
پراندلی با چهره ای نگران افزود:"ما هم اکنون باید خیلی سریع خود را شارژ نماییم و مشکلات بازی با کاستاریکا را رفع کنیم."،  او مایل نبود که این شکست را با دمای بالای هوا توجیه نماید و البته شرایط سخت بازی از چهره بوفون و پیرلو بازیکنان باتجربه تر آتزوری کاملا نمایان بود.
 
تیاگو موتا نیز نسبت به این شرایط دمایی شاکی است:"طبیعتا دمای هوا و شرایط جوی به نفع تیم های آمریکای جنوبی تمام خواهد شد." البته او نسبت به برنامه ریزی این رقابت ها نیز اعتراض دارد:"ما برای آمادگی برای دیدار فینال گونه مقابل اروگوئه یک روز کمتر زمان داریم، آیا این عدالت است؟" حداقل به خاطر تفاضل گل بهتر ایتالیایی ها می توانند حداقل با کسب یک نتیجه تساوی به حضور در مرحله یک هشتم نهایی امیدوار باشد.
 
بر خلاف دیدار اول مقابل انگلیس، شاگردان پراندلی نتوانستند عملکرد درخشانی داشته باشند و با بازی ایستای خود در میانه میدان و تکیه بیش از حد به پیرلوی بی تاثیر، نتوانستند به هدف خود برسند و بعد از دریافت گل در اواخر نیمه اول، حتی به یک موقعیت گل نیز دست نیافتند.
 
پراندلی بعد از بازی در آنالیزی گفت:"ما کاملا مستحق این شکست بودیم، کاستاریکا بسیار سازمان دهی شده بازی کرد و ما در موقعیتی نبودیم که بتوانیم آنها را تحت فشار قرار دهیم." البته این شکست سبب از بین رفتن امیدهای انگلیس نیز شد و بازی آخر سه شیرها مقابل کاستاریکا، برای این تیم جنبه کاملا تشریفاتی خواهد داشت، پراندلی در این خصوص نیز افزود:"من چیزی برای گفتن به انگلیسی ها ندارم، ما باید مشکل خود را حل کنیم."
 
در ایتالیا اما انتقادات فراوانی به پراندلی و شاگردانش ورا دشده است:"ایتایا این بار فاجعه بود" تیتر روزنامه معروف Gazzetta dello Sport بود. و روزنامه Corriere dello Sport  پا را از این نیز فراتر گذاشته و با تیتر خود "ایتالیای احمق" عصبانیت خود درا از این باخت نشان داده است.
 
از بدشانسی ایتالیا بازی این تیم مقابل اروگوئه نیز بار دیگر در ظهر هنگام برگزار خواهد شد و دمایی 30 برای آن زمان پیش بینی شده است که شرایط بسیار سخت و نامناسبی برای یک فینال کوچک می باشد.
 
منبع: طرفداری

اخبار مرتبط

طلایی ترین تعویض جام‌جهانی 2014 + عکس

جای دندان سوارز روی بدن بازیکن حریف + عکس

اروگوئه در گروه مرگ ایتالیای پراندلی را حذف کرد/ پایان سناریو خاکستری/ پیروزی پرگل کلمبیا مقابل ژاپن/ کاستاریکا به یونان رسید

0 نظر

ارسال نظر

capcha