جام بیستم در سرزمین فوتبال - برزیل ۲۰۱۴

احمدی: تمرکز تیم ملی بیشتر روی آماده‌سازی فیزیکی بوده است

احمدی: تمرکز تیم ملی بیشتر روی آماده‌سازی فیزیکی بوده است

به گزارش سراج24، دروازه‌بان شمار یک تیم ملی فوتبال ایران در گفت‌و‌گویی که در محل کمپ ایران در برزیل با خبرنگاران داشت، گفت: روند آماده‌سازی خود را با بازی دوستانه مقابل گینه آغاز کردیم. پس از یک وقفه کوتاه راهی آفریقای جنوبی شدیم و به دنبال آن در اردوی اتریش سه بازی دوستانه انجام دادیم.

وی با اشاره به اینکه کارلوس کی‌روش بازیکنان آفریقایی را به خوبی می‌شناسد، گفت: خود را برای بازی با نیجریه به خوبی آماده کرده‌ایم.

تیم ملی ایران پس از شکست 2 بر یک مقابل گینه در تهران در سه دیدار دوستانه‌ای که در اردوی اتریش داشت به ترتیب مقابل تیم‌های بلاروس، مونته‌نگرو وآنگولا به تساوی رضایت داد. البته شاگردان کی‌روش در آخرین دیدار دوستانه خود در سائوپائولوی برزیل مقابل ترینیدادوتوباگو به پیروزی 2 بر صفر رسیدند تا با روحیه بهتری آماده بازی‌های جام جهانی شوند.

کارلوس کی‌روش برای اینکه عملکرد جسمانی بازیکنانش بهتر شود برونو ماتزیوتی، فیزیوتراپیست تیم فوتبال کورینتیانس را هم به ترکیب کادرفنی خود اضافه کرده است.

دروازه‌بان سپاهان اصفهان تصریح کرد: درست است که ما در ترکیب تیم‌مان بازیکنان زیادی داریم که در لیگ‌ داخلی ایران بازی می‌کنند ولی آماده‌سازی خوبی در آفریقای جنوبی و اتریش داشته‌ایم. تمرکز ما بیشتر روی آماده‌سازی فیزیکی بوده است و کادر فنی تیم هم روی این موضوع تأکید بیشتری داشته است

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

هفت واقعیت درباره جام جهانی ۲۰۱۴

۱۱ بازیکن برگزیده برای تیم منتخب جام

فینال جام جهانی رکورد توییتر را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha