فردوسی‌پور: در حق عماد افروغ جفا شد

فردوسی‌پور: در حق عماد افروغ جفا شد

به گزارش سراج24، فردوسی‌پور که به عنوان دانشجوی دکترای مدیریت رسانه و از شاگردان عماد افروغ در آیین رونمایی از دو اثر جدید افروغ در فرهنگسرای شفق حضور یافته بود، گفت: من فکر می‌کردم که تنها برنامه ۹۰ جنجالی است اما آقای افروغ با صحبت‌هایی که در برنامه پارک ملت کردند، جنجالی به پا کردند. البته ایشان به ناحق اذیت شد.


عماد افروغ در ۲۶ دی‌ماه سال ۹۰ در برنامه زنده تلویزیونی پارک ملت، بحث‌هایی درمورد امکان نقد صحیح از رهبری مطرح کرده بود. پس از این اظهارات، افروغ از سوی گروه‌ها و برخی شخصیت‌ها مورد اتهام‌های مختلف قرار گرفت تا جایی که عده‌ای با تجمع در مقابل خانه وی و نوشتن شعارهایی مانند مرگ بر ضد ولایت فقیه بر روی در خانه‌اش، اعتراض خود را به صحبت‌های او اعلام کرده بودند.

افروغ پس از این ماجرا گفت که من با «غسل شهادت» متن گفته‌های خودم را منتشر می‌کنم. عادل فردوسی‌پور در پایان اظهاراتش گفت: من از زمانی که با آقای افروغ آشنا شدم، بیشتر پی بردم که آدم بی‌سوادی هستم و فکر می‌کنم که عنوان استاد واقعا برازنده ایشان است، البته این حرف‌ها را به خاطر این نمی‌گویم که از ایشان نمره بگیرم (خنده حضار).

منبع:تهران پرس

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بابت خیانت روحانی‌نمای ساده‌لوح به مفهوم شهادت از خانواده‌های شهدا عذر می‌خواهیم

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی حمله تروریستی کابل را محکوم کرد

علمای اسلامی رژیم صهیونیستی را به رسمیت نمی‌شناسند

0 نظر

ارسال نظر

capcha