درگذشت اولین فرمانده دانشگاه امام حسین(ع)

درگذشت اولین فرمانده دانشگاه امام حسین(ع)

به گزارش سراج24، سیدمهدی موسوی زارع پایه‌گذار و اولین فرمانده دانشگاه امام حسین(ع) دار فانی را وداع گفت.

سردار محمدرضا حسنی‌آهنگر فرمانده دانشگاه امام حسین(ع) در پیامی درگذشت سیدمهدی موسوی زارع را به محضر فرمانده معظم کل قوا، فرماندهان، مسئولان سپاه، رزمندگان و همه همسنگران دانشگاهی تسلیت گفت.

متن این پیام در ذیل آمده است:

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا الله عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا" سوره احزاب؛ آیه ۲۳"

از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود دگرگون نکرده‌‏اند.

عروج عارفانه دانشمند مجاهد، شهید زنده، مرحوم مهندس سیدمهدی موسوی‌زارع، پایه‌گذار و اولین فرمانده دانشگاه امام حسین(ع) را به فرمانده معظم کل قوا، فرماندهان، مسئولان سپاه، رزمندگان و همه همسنگران دانشگاهی تسلیت عرض می‌‌نمایم.

بی‌شک زحمات و مساعی خالصانه آن عزیز مهاجر در پایه‌گذاری بنای رفیع این دانشگاه در کوران دفاع مقدس در سال ۱۳۶۳، باقیات و صالحات و صدقه جاریه محسوب می‌شود.

از درگاه حضرت احدیت برای آن مرحوم غفران و حشر با شهدا و امام شهدا و برای خانواده و بازماندگان محترم صبر و اجر مسئلت می‌نمایم.

/روابط عمومی سپاه

اخبار مرتبط

هیچ‌کس مانند حاج قاسم برای دیپلماسی قدرت تولید نکرد

دستگیری یک تیم از اشرار مسلح در جنوب شرق کشور

مغز متفکر توپخانه سپاه چه کسی بود؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha