سوپر استارها در کنسرت خنده حسن ریوندی+تصاویر

سوپر استارها در کنسرت خنده حسن ریوندی+تصاویر

به گزارش سراج24، وی با اجرای متفاوت خود فضایی را ایجاد کرد که هنرمندان نامی کشور بدون توجه به نام و آوازه ی خود خجالت را کنار گذاشتند و با خیالی راحت با مردم از ته دل خندیدند .

صحبت با هنرمندان و مردم بعد از کنسرت حاکی از آن بود که آنها بر این عقیده بودند که هرگز تصور نمی کردند این سبک از اجرای برنامه طنز که بسیار شبیه شومن های خارجی است در ایران وجود داشته باشند .


بیشترین رضایت مردم و هنرمندان از این بود که آنها عنواند می کردند خیالمان راحت است اگر بخواهیم از این به بعد به اتفاق دوستان و خانواده با خیال راحت و بدون دغدغه از حواشی فقط منتظر اعلام خبر کنسرت خنده حسن ریوندی باشیم . تا با شرکت در این کنسرت یک ساعت و نیم شادی واقعی را تجربه کنیم و حداقل در این زمان هرگز به مشکلاتمان فکر نکنیم .

اصول اجرای حسن ریوندی بر طنز و بداهه گویی آنی است که مسائل و مشکلات مختلف جامعه و دنیای امروز را به زبان طنز و به قصد اصلاح آن بیان می کند ، وی در کنار طنز و فکاهه ، چاشنی تقلید صدای خوانندگاه و گویندگان مختلف را اجرا می کند که سبک نوعی در اجرای ( استند آپ کمدی ) است .

در این کنسرت هنرمندانی چون، امین حیایی،محمدرضا گلزار، الناز شاکردوست، روزبه معینی، رامبد جوان، سیامک انصاری، محمد اصفهانی، احمد پور مخبر ، هرمز شجاعی مهر حضور داشتند.

/افکارنیوز

اخبار مرتبط

حمید خندان «خاک پاک» را می‌خواند

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره عکس راویان فتح همدان

جمشید نجفی خواننده «خلبانان؛ ملوانان» درگذشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha