نایب رییس مجلس در گفت و گو با «سراج24»

تقویت فرهنگ، اقتدار فرهنگی و سیاسی را به دنبال دارد/ اهمیت توجه به مدیریت جهادی و عزم ملی در مسیر تقویت اقتدار

تقویت فرهنگ، اقتدار فرهنگی و سیاسی را به دنبال دارد/ اهمیت توجه به مدیریت جهادی و عزم ملی در مسیر تقویت اقتدار
 
جمهوری اسلامی امروز در اقتدار کامل به سر می‌برد و دشمنان نیز این اقتدار را پذیرفته‌اند، لذا در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از مسئولان انتظار می‌رود به مطالبه مقام معظم رهبری پاسخ شایسته دهند تا مسیر اقتدار کشور هموارتر شود.
حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد، نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج24 با ذکر اینکه تقویت فرهنگ دینی جامعه نباید هیچ گاه به حاشیه برود، گفت: یکی از نکات مهم در شعار سال فرهنگ است و صفات اخلاقی در جامعه باید با توجه به فرهنگ تقویت شود.
وی عنوان کرد: جامعه ما باید از نظر فرهنگی غنی باشد و فرهنگ غنی اسلامی  موجب خواهد شد اقتدار فرهنگی و سیاسی ما نیز حفظ شود.
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با اشاره به گستره دشمنی‌ها استکبار جهانی با ملت ایران گفت: ما در برابر دشمنانی از عزت خود دفاع می کنیم که هیچ گاه از دشمنی خود کوتاه نمی‌آیند لذا نیازمند تقویت فرهنگ دینی برای مقابله با دشمنی‌ها هستیم.
وی اظهار کرد: دشمنان فشارهای اقتصادی را به ملت ایران تحمیل کردند اما عزم ملی بر این قرار گرفته است که از نظام اسلامی دفاع کند و صحنه‌های انتخابات و راهپیمای‌های باشکوه جلوه‌هایی از عزم مستحکم ملت ایران در دفاع از نظام اسلامی است.
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی افزود: جمهوری اسلامی امروز در اقتدار کامل به سر می‌برد و دشمنان نیز این اقتدار را پذیرفته‌اند، لذا در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از مسئولان انتظار می‌رود به مطالبه مقام معظم رهبری و دغدغه های ایشان پاسخ شایسته دهند تا مسیر اقتدار کشور هموارتر شود.
حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد با اشاره به اهمیت توجه به درون گفت: اقتصاد مقاومتی موجب خواهد شد ظرفیت‌های درونی ملت ایران شکوفا شود و دشمنان از ادامه تحریم‌ها ناامید شوند؛ مدیریت جهادی در اقتصاد و فرهنگ هرگاه با عزم ملی ترکیب شود، اقتدار جمهوری اسلامی چندین برابر خواهد شد.
 

اخبار مرتبط

مجلس پشت رهبر معظم انقلاب حرکت می‌کند

مجلس با وام ازدواج ۷۰ میلیونی موافقت کرد

آقای روحانی! آیا تدبیر اداره کشور گران کردن ارز بود؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha