در واکنش به حضور خاتمی در بیانیه‌ای صورت پذیرفت

هشدار اساتید دانشگاه شهید بهشتی به مسئولان وزارت علوم/ دانشگاه را جولانگاه اهداف فتنه‌انگیزانه خود نکنید

هشدار اساتید دانشگاه شهید بهشتی به مسئولان وزارت علوم/ دانشگاه را جولانگاه اهداف فتنه‌انگیزانه خود نکنید

به گزارش « سراج24 »، بسیج اساتید دانشگاه شهید بهشتی(ره) ضمن محکوم کردن حضور محمد خاتمی از اضلاع مثلث فتنه در صحن مقدس دانشگاه به مسئولین وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین مدیریت دانشگاه شهید بهشتی(ره) هشدار داد که عرصه علمی این دانشگاه مقدس را جولانگاه اهداف پلید و فتنه‌انگیزانه نکنند و ضمن عذرخواهی از دانشجویان و اساتید، اقدامات عملی در راستای جلوگیری از بروز مجدد این قبیل اقدامات را انجام دهند.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

"نظام مقدس جمهوری اسلامی در نیمه دوم چهارمین دهه از پیروزی خویش همچنان با عزم و اراده انقلابی و جهادی به پیش می‌رود و سنگ‌اندازی‌ها و توطئه‌های دشمنان این مرز و بوم تاکنون خللی را در مسیر رشد این درخت تناور ایجاد ننموده است.

انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی همواره با توطئه‌های خارجی و عناصر خائن و دنباله‌روی آنان در داخل روبه‌رو بوده اما همواره با یاری خدا در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری حکیمانه ولی فقیه زمان خود، این مشکلات را یکی پس از دیگری نه‌تنها پشت سر گذاشته بلکه تهدیدات را نیز به فرصت‌هایی استثنایی تبدیل نموده است، نمونه‌های مختلفی را می‌توان از این توطئه‌ها نام برد از جنگ نابرابر، کودتا و انواع تحریم‌ها گرفته تا توطئه‌های مختلف سیاسی که از نمونه‌های بارز آن فتنه سال 1388 می‌باشد.

در تمامی این توطئه‌ها تهدیدات یکی پس از دیگری به فرصت تبدیل گشته و انقلاب اسلامی به مسیر خود با صلابت ادامه داده است.

بی‌شک در فتنه سال 88 نقش و گناه عناصر مزدور و خائن داخلی کمتر از بیگانگان نبود و این خود فروختگی و خیانت خسارات زیادی را برای ماه‌ها در کشور بر جای گذاشت، رهبری حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری شدت و عمق فتنه را بر همگان روشن ساخت و یقینا حماسه 9 دی ملت آبی بر آتش فتنه‌گری‌ها بود.

اکنون و پس از گذشت حدود 5 سال از آن فتنه عظیم و در شرایطی که نظام مقدس جمهوری اسلامی به روشنی نشان داد که از رای آحاد مردم در انتخابات صیانت می‌کند و رئیس‌جمهوری کنونی با کمتر از یک درصد آرا بیش از حد نصاب قانونی به ریاست‌جمهوری کشور انتخاب گردیده است عده‌ای از حامیان فتنه و طراحان تئوری تقلب در نظام اسلامی می‌کوشند از فضای به دست آمده توسط دولت یازدهم در جهت غرائض پلید خود و بیگانگان فرصت‌طلب نهایت استفاده را ببرند.

این فتنه‌گران این‌بار قصد دارند فضای علمی و دانشگاهی کشور را دستخوش فتنه‌انگیزی نمایند. قطعا ایجاد تنش و التهاب در دانشگاه‌ها که از اهداف این جریانات می‌باشد همسو با اهداف دشمن بوده که قصد کند نمودن سرعت رشد علمی کشور و در نهایت کاهش اقتدار علمی کشور را دارد.

حضور یکی از عناصر موثر و آشکار فتنه 88 در صحن پاک و مقدس دانشگاه شهید بهشتی (ره) تلاش دوباره این جریان در جهت ایجاد فتنه‌انگیزی در دانشگاه ارزیابی می‌شود.

حضور و سخنرانی بدون مجوز محمد خاتمی در دانشگاه شهید بهشتی(ره) یقینا حکایت از تلاش‌های پشت پرده این جریان خاص و همراهی دست‌های پنهان و آشکاری در دانشگاه‌ها جهت اجرای پروژه‌های برنامه‌ریزی شده را دارد.

یقینا بی‌دقتی دولت در انتخاب مسئولین ارشد وزارت علوم موجب حضور برخی فتنه‌گران شناخته شده در بخش‌های مختلف ستاد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه‌ها و سایر مراکز آموزشی و پژوهشی گردیده است و چنانچه هر چه سریع‌تر تدبیری برای آن اندیشیده نشود موجب مشکلات بسیاری برای عرصه آموزش عالی کشور خواهد گردید.

ملت شریف ایران، اساتید دلسوز و دانشجویان مسلمان این مرز و بوم هرگز جنایات و خباثت‌های این فتنه‌گران در حق اسلام و انقلاب را فراموش نخواهند کرد، مطمئنا اهانت به تمثال مبارک حضرت امام خمینی(ره)، اهانت آشکار به عاشورای حضرت سیدالشهدا(ع) و صدها نمونه دیگر از این دست به این سادگی‌ها قابل فراموشی نخواهد بود.

امروز کسانی که از این گونه اقدامات حمایت می‌نمودند چهره کریه خود را در پوشش‌های دیگری پنهان نموده‌اند و مطمئنا در صورت پیدا نمودن فرصت مجدد لحظه‌ای از فتنه‌انگیزی دیگری علیه ملت ایران دریغ نخواهند کرد.

بسیج اساتید دانشگاه شهید بهشتی(ره) ضمن محکوم نمودن حضور محمد خاتمی از اضلاع مثلث فتنه در صحن مقدس دانشگاه به مسئولین وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین مدیریت دانشگاه شهید بهشتی(ره) هشدار می‌دهد که عرصه علمی این دانشگاه مقدس را جولانگاه اهداف پلید و فتنه‌انگیزانه ننمایند و ضمن عذرخواهی از دانشجویان و اساتید، اقدامات عملی در راستای جلوگیری از بروز مجدد این قبیل اقدامات را انجام دهند.

در پایان ما اساتید بسیجی دانشگاه شهید بهشتی(ره) اعلام می‌داریم که به عهد خود با امام راحل(ره)، شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی و ولی فقیه زمان پایبند بوده و هرگز اجازه نخواهیم داد ذره‌ای در مسیر اهداف والا و مقدس نظام جمهوری اسلامی، امام (ره) و شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی در دانشگاه خللی ایجاد گردد. "/فارس
 

اخبار مرتبط

مسئولان به فکر ترویج انقلاب اسلامی از طریق عملکردشان باشند

اطلاعیه سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص تعرض به هواپیمای ایرانی

موانع و نتایج فسادستیزی از دیدگاه رهبر انقلاب

0 نظر

ارسال نظر

capcha