آیت الله علوی گرگانی:

دولت به فکر معیشت مردم باشد/ نرخ بیکاری در کشور بالاست

دولت به فکر معیشت مردم باشد/ نرخ بیکاری در کشور بالاست

به گزارش «سراج24»، آیت الله العظمی محمد علی علوی گرگانی قبل از ظهر چهارشنبه در دیدار تعدادی از کارکنان هوا فضای سپاه پاسداران بیان کرد: افرادی که مشغول خدمت در نظام هستند اجر بسیاری دارند.

وی با بیان اینکه در ایران هر چه داریم از خدا و قرآن است و اگر بیشتر با خدا و قرآن آشنا شویم مشکلات از بین می‌روند، افزود: متأسفانه بسیاری از مشکلات مردم ناشی از عدم وجود خداوند در زندگی است.

استاد برجسته حوزه عنوان کرد: امروزه کمتر کسی است که از هر طبقه و قشری احساس رضایت از زندگی داشته باشد.

وی بیان کرد: خداوند در قرآن و همچنین در اخبار و روایات امام صادق(ع) و پیامبر(ص) می‌فرماید که چنانچه افراد حدود خدا را رعایت نکنند و نسبت به همه مهربان نباشند و در حقوق دیگران تجاوز کنند، مشکلاتش بیشتر شده و اشرار بر آنها مسلط می‌شوند.

آیت الله علوی گرگانی افزود: اگر اهل آبادی‌ها مومن باشند از زمین و آسمان بر آنها برکت نازل می‌شود.

وی گفت: در کشوری که به ولایت، نبوت و یگانگی خدا شهادت می‌دهد و تنها کشوری است که با مذهب رسمی شیعه است متأسفانه گناه و دروغ و تقلب بیداد می‌کند.

قیمت‌ها دائما در حال تغییر است

این مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه متاسفانه قیمت‌ها دائما در حال تغییر است، افزود: به دولت تاکید شده است که به فکر معیشت مردم باشد.

وی بیان کرد: متاسفانه در ایران آمار بیکاری بسیار بالا است و افراد زیادی با مدارک معتبر بیکار هستند.

آیت الله علوی گرگانی تصریح کرد: باید روحیه گذشت در مردم افزایش یابد و دولت نیز با مردم خوشرفتار باشد و مردم را نیز تحت فشار قرار ندهد.

وی بیان کرد: ملت حق بزرگی بر گردن انقلاب دارد و رهبر انقلاب و امام خمینی(ره) بارها گفته‌اند که هر چه داریم از پا برهنه‌ها است.

استاد برجسته حوزه عنوان کرد: خداوند می‌فرمایند اگر بندگان استغفار کنند و بازگردند زندگی شیرین و گوارایی نسیبشان خواهد شد.

آیت الله علوی گرگانی گفت: خداوند به اندازه ظرفیت هر کس به او خیر و برکت خواهد داد و چنانچه بعد از تذکر، رفتار آنان اصلاح نشود عذابی عظیم آنها را در بر خواهد گرفت./مهر

اخبار مرتبط

توزیع ۱۵ هزار بسته معیشتی در قالب اجرای طرح شهید سلیمانی در فارس

اقتصاد و معیشت مردم را به تحولات خارج از کشور گره نزنید

توزیع ۶۰۰۰ بسته معیشتی با اجرای طرح کرامات

0 نظر

ارسال نظر

capcha