بر اساس برنامه ریزی ها صورت می گیرد؛

تولید 20 هزار خودروی سمند و رانا در عراق

 تولید 20 هزار خودروی سمند و رانا در عراق

به گزارش سراج24، مهندس علی علمی اظهار کرد: با اقدامات صورت گرفته شمشین سایت تولید محصولات ایران خودرو در خارج از کشور راه اندازی شد.

وی گفت: این کارخانه در شهر اسکندریه در جنوب بغداد قرار دارد که طراحی و راه اندازی خطوط تولید آن با مشارکت وزارت صنعت و شرکت «نباء زمزم» صورت گرفته است.

معاون صادرات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر این که در فاز اول قطعات به صورت SkD وارد خطوط تولید خواهند شد، گفت: خط تولید ایران خودرو شامل خودروهای سمند، سورن و راناست که قابلیت تولید روزانه ۶۰دستگاه را دارد.

وی توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش را از دیگر طرح های ایران خودرو در عراق اعلام کرد و افزود: با توجه به صادرات ۱۰۰هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو در بازار عراق و استقبال خوب مردم از این محصولات برنامه توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش در این کشور را برنامه ریزی کرده ایم.

علمی ادامه داد: در حال حاضر ۲۸ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در عراق فعال هستند که بیش‌تر در شهرهای بغداد، کربلا، نجف و بصره به ارائه خدمات مشغول هستند. با افتتاح خط تولید و عرضه بیش‌تر محصولات، تعداد این نمایندگی ها افزایش خواهد یافت.

وی صدور خدمات فنی را از دیگر اقدامات ایران خودرو دانست و گفت: توجه ویژه به انتقال دانش فنی در بازار عراق، سبب افزایش درخواست برای احداث خطوط تولیدی مشابه از سوی کشورهای مختلف شده است.

/ایکو پرس
 

اخبار مرتبط

انتقال توده گرد و خاک از عراق به ایران/ افزایش نسبی دما در نوار شرقی کشور تا اواسط هفته آتی

مشکل کیفیت پایین خودرو‌های داخلی در صنعت قطعه سازی کشور است

30 درصد لوازم یدکی خودرو در بازار جنس قاچاق و بی کیفیت است

0 نظر

ارسال نظر

capcha