برای رونمایی از نرم افراز "کوثر"

شاگردان و علاقمندان آقا مجتبی تهرانی در فرهنگسرای سرو گرد هم می‌آیند

شاگردان و علاقمندان آقا مجتبی تهرانی در فرهنگسرای سرو گرد هم می‌آیند

به گزارش «سراج24»، مهدی محمدی، مدیر مراکز فرهنگی هنری منطقه6 و رئیس فرهنگ سرای سرو  با بیان این مطلب گفت: این برنامه با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسین تهرانی، فرزند آیت الله العظمی آقا مجتبی تهرانی و محسن اسماعیلی، عضو حقوقدان شورای نگهبان برگزار خواهد شد.

محمدی در ادامه افزود: از آنجا که آغاز سال جدید با ایام شهادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه(س) همزمان شد و از طرفی به ایام ولادت باسعادت این بانوی مکرمه اسلام نزدیک می‌شویم، بر آن شدیم تا نرم افزاد چند رسانه‌ای"کوثر" که مجموعه‌ای است از بیانات عالم عامل، حضرت آیت الله آقامجتبی تهرانی (ره) پیرامون شناخت، عظمت، جلالت و ویژگی‌های حضرت فاطمه(س)  را در فرهنگ سرای سرو رونمایی کنیم.

وی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی برای تحقق راهبردهای فرهنگی شهرداری تهران در سال پیش رو گفت: این برنامه در راستای تعمیق "هویت دینی" و با هدف تبیین و ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) ، معرفی هرچه بیشتر علمای دین و معرفی و حمایت از محصولات فرهنگی ، مذهبی در بخش رسانه‌های دیجیتال برگزار می‌شود.

محمدی در پایان گفت: آیین رونمایی از این نرم افزار روز دوشنبه 25 فروردین ماه ، ساعت 17:30 با حضور جمعی از روحانیون، مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ، فعالان فرهنگی ، هنری شهر و شهروندان منطقه در سالن اجتماعات فرهنگ سرای سرو برگزار می شود.

علاقه مندان به شرکت در این برنامه می توانند در تاریخ یاد شده به فرهنگ سرای سرو واقع در خیابان ولی عصر، بعد از پارک ساعی، کوچه ساعی یکم مراجعه کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88786275 تماس گرفته یا به پایگاه اینترنتی فرهنگ سرای سرو به نشانی sarv.farhangsara.ir مراجعه کنند./تسنیم

اخبار مرتبط

رضایی: سازمان سراج، نهادمردمی است/«مسجد محوری» با جدیت پیگیری می‌شود

در شرایط کرونایی هم می‌توان به تکلیف حسینی عمل کرد

اعزام 350 مبلغ بومی در ماه محرم به مناطق ایلام

0 نظر

ارسال نظر

capcha