فکر نمی‌کردیم قهرمان شویم

فرکی:بازیکنانم مانند سربازان جنگ بودند/تلاش می‌کنیم در آسیا مقام کسب کنیم

فرکی:بازیکنانم مانند سربازان جنگ بودند/تلاش می‌کنیم در آسیا مقام کسب کنیم

به گزارش « سراج24 »، حسین فرکی پس از قهرمانی فولاد در لیگ برتر اظهار داشت: ما مستحق این قهرمانی بودیم، یک‌سال زحمت کشیدیم و با تمام مسائل توانستیم این عنوان را از آن خود کنیم، شایستگی این را داشتیم و خوشحالم که توانستم این هدیه را به مردم خوزستان بدهم.

وی ادامه داد: حیف که سکوهای ورزشگاه یادگار امام خالی بود، جای همه اهوازی‌ها در ورزشگاه خالی بود اما می‌دانم که آنها واقعاً خوشحال شدند و توانستند پس از سال‌ها قهرمان شوند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد یادآور شد: امیدوارم این قهرمانی برای فولاد باقی بماند و ادامه داشته باشد، این حق فولاد بود. بازیکنان تمام تلاش خود را کردند و این قهرمانی کوچک‌ترین چیزی بود که به تلاش بازیکنان داده شد. بازیکنان ما مثل سربازان جنگ مبارزه کردند و این قهرمانی را تقدیم به مردم خوزستان کردند که سال‌ها برای این کشور زحمت کشیدند.

فرکی تصریح کرد: به شخصه از این موضوع خیلی خوشحالم، من در این مدت خودم را فراموش کرده بودم و تنها چیزی که مرا خوشحال می‌کرد و به آن فکر می‌کردم قهرمانی فولاد بود که تمام تلاش خود را کردیم تا بتوانیم به این موضوع دست یابیم.

فرکی در مورد حضور فولاد در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به خبرنگاران گفت: امیدوارم که در این هفته ما یک امتیاز لازم را بگیریم و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم، مطمئن هستم که نماینده شایسته‌ای برای ایران خواهیم بود و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بتوانیم به مقام خوبی دست یابیم.

وی در مورد اینکه چقدر احتمال دارد که بتوانند بر روی سکو بروند، گفت: فکر نمی‌کردیم که در لیگ برتر هم قهرمان شویم اما توانستیم به این موضوع دست یابیم در آسیا هم این کار را خواهیم کرد و با قدرت ظاهر می‌شویم. ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم و امیدوارم که بتوانیم این کار را عملی کنیم، بازیکنان ما لیاقت این موضوع را دارند. زحمت زیادی کشیدند و می‌توانند به این موضوع دست یابند.
 

اخبار مرتبط

هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان با ۶ دیدار

زمان آغاز نوزدهمین دوره لیگ برتر اعلام شد

درگیری فیزیکی و خشونت در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان

0 نظر

ارسال نظر

capcha