قلعه‌نویی: فتح‌الله‌زاده باید بماند، من مقصر هستم

 قلعه‌نویی: فتح‌الله‌زاده باید بماند، من مقصر هستم

به گزارش « سراج24 »، امیر قلعه‌نویی پس از شکست 3 بر یک تیمش برابر تراکتورسازی گفت: باید از هواداران به خاطر حضورشان در ورزشگاه تشکر کنم که از ما حمایت بسیار خوبی انجام دادند.

وی افزود: به بازیکنان در دو، سه روز گذشته گفته بودم که تمرکزشان روی هیچ چیزی نباشد و فقط به قهرمان شدن فکر کنند اما دیدید که ما خوب بازی نکردیم و امروز شکست خوردیم.

سرمربی استقلال با بیان اینکه بازی تا پیش از گل دوم تراکتورسازی متعادل بود، گفت: تا قبل از اینکه گل دوم را دریافت کنیم خوب بازی کردیم و بازی متعادل بود اما پس از آن کمی تمرکزمان را از دست دادیم و نتوانستیم بازی خودمان را پیش ببریم.

قلعه‌نویی به قهرمانی فولاد در لیگ سیزدهم اشاره کرد و اظهار داشت: باید به فولاد بابت قهرمانی در این فصل تبریک بگویم. فرکی و شاگردانش شایسته قهرمانی بودند و آنها در این فصل بسیار خوب بازی کردند. ما هم می‌توانستیم با پیروزی در بازی امروز در رتبه بهتری قرار بگیریم اما این اتفاق رخ نداد.

وی در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌اش از لیگ این فصل چیست، خاطرنشان کرد: بگذارید چند روزی از لیگ بگذرد و سپس در خصوص لیگ صحبت خواهم کرد اما باید از سازمان لیگ و کسانی که برای لیگ این فصل زحمت کشیدند تشکر کنم. برنامه این فصل لیگ کمی فشرده بود اما باید بگویم زمین‌های نامناسب ما را بسیار اذیت کرد. در کل لیگ خوبی برگزار شد که برنامه‌های آن با وجود کمی فشردگی بسیار منظم بود و ما هم می‌توانستیم رتبه دوم را به دست آوریم.

قلعه‌نویی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه فتح‌الله‌زاده اعلام کرده از استقلال می‌رود اما قلعه‌نویی ماندنی است گفت: آقای فتح‌الله‌زاده مدیر بسیار شایسته‌ای برای استقلال و ایران محسوب می‌شود. این بار دومی بود که من در زمان مدیریت فتح‌الله‌زاده به استقلال آمدم اما بهتر است در این خصوص بعدا تصمیم بگیریم.

وی با بیان اینکه فتح‌الله‌زاده مدیر بسیار خبره‌ای است افزود: حیف است که فتح‌الله‌زاده از استقلال جدا شود و او باید در این باشگاه بماند. استقلال با فتح‌الله‌زاده جام‌های زیادی آورده است و حالا یک سال هم اینگونه شد مقصر آن من هستم. اگر نتوانستیم در این فصل نتیجه خوبی بگیریم و ناکام شدیم من مقصر هستم و این موضوع به مدیریت و دیگران ارتباطی ندارد و آنها بسیار شایسته بودند.

سرمربی استقلال در خصوص  اینکه اعلام کرده شاید از استقلال برود گفت: بگذارید بعد از دو بازی‌مان در لیگ قهرمانان در این خصوص صحبت کنم. روز گذشته هم در کنفرانس خبری پیش از بازی سوءتفاهم به وجود آمد و من گفتم خدمت کردن به این مردم لیاقت می‌خواهد. اگر لیاقت داشته باشم فصل آینده هم به آنها خدمت می‌کنم./تسنیم

اخبار مرتبط

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

زمان حضو سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال در ایران مشخص شد

گزینه ایتالیایی تیم فوتبال استقلال تهران رونمایی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha