یک چهارم مسلمانان جهان فیلم"نوح" را نخواهند دید ؟! + سند

یک چهارم مسلمانان جهان فیلم"نوح" را نخواهند دید ؟! + سند

به گزارش «سراج24»، فیلم نوح(ع) از جمله فیلم هایی است که به واسطه تحریفات آشکار در ساخت آن مورد انتقاد مسلمانان و پاپ، عالی ترین مرجع مذهبی مسیحیان را قرار گرفت.

 

برخی از کشورهای اسلامی به واسطه تحریفات آشکاری که در این فیلم وجود دارد نمایش این فیلم را در کشورهای خود ممنوع اعلام کردند.

 

در همین رابطه روزنامه واشنگتن پست در خبری به این موضوع پرداخت و یادآور شد که با وجود آن که فیلم حضرت نوح در صدر جدول فروش و مشاهده در آمریکا و جهان قرار گرفت، اما بسیاری از کشورهای اسلامی از مشاهده آن خودداری کردند.

 

این روزنامه آمریکایی در گزارشی که آن را دیروز منتشر کرد نوشت: اکران فیلم حضرت نوح در کشورهای مصر، کویت، اردن، امارات، اندونزی و پاکستان ممنوع شد و در هفته جاری نیز کشور مالزی با 18 میلیون مسلمان، اکران آن را ممنوع نمود.

 

در ادامه این گزارش آمده است: از تعداد 1.6 میلیارد مسلمان در جهان حدود 490 میلیون نفر آن را مشاهده نخواهند کرد که این تعداد حدود یک چهارم تعداد کل آنان است.

 

 فیلم حضرت نوح اولین فیلمی تاریخی نیست که با اکران خود مسلمانان را ناراحت می کند، تا قبل از این نیز اکران فیلمی با عنوان « دردهای مسیح» در کشورهای اسلامی ممنوع شده بود./جام

اخبار مرتبط

ماه رجب خوش به حال چه کسانی است؟

دورهمی آنلاین فعالان فضای مجازی برگزار می‌شود

پرونده ویژه اولین سالگرد شهادت حاج قاسم

0 نظر

ارسال نظر

capcha