دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین :

قدس و درگیری بر سر تصاحب آن بزرگترین درگیری جهان در آینده است

قدس و درگیری بر سر تصاحب آن بزرگترین درگیری جهان در آینده است

به گزارش سراج24، رمضان عبدالله  دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با توجه به پیگیری ها و سماجت های اخیر برخی از سران صهیونیست برای پیشبرد مواضع خود برای تحمیل مذاکرات سازش بر طرف فلسطینی  گفت:آن چه  در منطقه مهم به نظر می رسد قدرت گرفتن اردوگاه مقاومت است  که برخی امروز بیش از پیش  به عنوان یک تهدید بزرگ به آن می نگردند و قصد دارند با روندی به اصطلاح دموکراتیک اما در اصل بر پایه تهدید  آن را خدشه دار کنند.


وی ادامه داد:امروز هجومی علیه منطقه است که هدف آن تنها و تنها تجزیه کشورهای اسلامی و عربی است که  موجودیت رژیم صهیونیستی را بر نمی تابند.


عبدالله تاکید کرد همه کشورهای منطقه باید در صف مبارزه برای  توقف پروژه یهودی سازی فلسطین  و حتی  سیاست های تجزیه طلبانه این رژیم که نمود ان در سوریه است بیاستند
عبدالله در ادامه با اشاره به پیروزی های ارتش و دولت سوریه در دفع توطئه های رژیم صهیونیستی گفت:امروز دوباره باید به یک مسئله اصلی رجوع کنیم و مطمئنا مسئله فلسطین و اشغال ان است و در اثنای آن فقط یک پرونده است که باید به کنترل در بیاید و آن مسئله سازش و قدس است.


وی افزود:جان کری فکر می کند که می تواند کار صهیونیست ها  را پیش ببرد و برای احقاق همین سیاست مطمئنا فشار خود را علیه فلسطین ادامه می دهد تا خواسته های صهیونیست ها را بر فلسطینیان مظلوم تحمیل کند و جز تسلیم شدن آن ها در برابر خواست خود چیزی نمی خواهند.


دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با توجه به تاکید  وزیر امور خارجه آمریکا  بر ادامه مذاکرات سازش ، گفت:جان کری حتی  اگر حمایت اتحادیه عرب را هم  داشته باشد ما  نمی توانیم ذلت را بپذیریم  ما تلاش کردیم به اعراب و ملت های مسلمان بگوییم بپذیرند آن چه را که ما  برای تحققش شهید داده ایم اما آن ها می خواهند در میان مردم نفوذ کنند و به آن ها آن چه را که اسرائیل می خواهد بقبولانند،قدس یهودی.


وی اضافه کرد: امروز شهرک نشینان صیونیست می خواهند  ما قدس واقعی را تقسیم کنیم  و این خطری است که جهان اسلام را تهدید می کند.


عبدالله  در پایان با اشاره با جایگاه قدس در اسلام به عنوان اولین قبله گاه مسلمین و با توجه به تلاش های اخیر کری برای  تحقق  پروژه قدس یهودی گفت: قدس  و در گیری برای  به دست اوردن آن تنها  و بزرگترین  درگیری جهان در آینده خواهد بود  تا این که حق با آزادی قدس به مردم بر گردد./تهران پرس

اخبار مرتبط

ایوانکا ترامپ: برای آینده ائتلاف دعا می‌کنیم

آغاز مراسم مقدماتی انتقال سفارت به قدس

روایت الاخبار از شب داغ جولان اشغالی

0 نظر

ارسال نظر

capcha