نقشه های صدای آمریکا برای «پایتخت۳» نقش بر آب شد

نقشه های صدای آمریکا برای «پایتخت۳» نقش بر آب شد
به گزارش «سراج24»، «پایتخت۳» امسال در مقایسه با سری قبلی خود در سال گذشته ساختار زیرکانه و به عبارت بهتر فرصت طلبانه ای را داشت. سازندگان با توجه به مشکلات مالی تلویزیون و استفاده از یک اسپانسر ثروتمند، هم رقم هنگفتی را دریافت کردند و هم در جای جای اثر خود به تبلیغ آن پرداختند. در این شرایط هم تلویزیون دست سازندگان را باز گذاشت تا با وظیفه شناسی به اسپانسر خود ادای دین و نام آنرا بزرگ نمایی کنند.
 
به نظر می رسد حالا دیگر عنوان پایتخت بدل به یک برند کارگشا برای تلویزیون شده که در تنگناها با قدرت به داد تلویزیون می رسد و مردم هم اقبال خوبی به آن نشان می‌دهند. امسال هم در زمین پایتخت، بازی موافقت و مخالفت جریان داشت. از اعلام خبر تجمع ۵۰ نفری مخالفان در مازندران مقابل استانداری در اعتراض به سریال گرفته تا انتقاد سید هادی حسینی نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ به آن و البته تعریف و تمجیدهای بینندگان و موافقان در سوی دیگر. جالب آنکه شبکه صدای آمریکا هم در برنامه ویژه ای که پنجشنبه ۱۴ فروردین پخش کرد، به طور کامل به پایتخت و حواشی آن پرداخت.
 
در این برنامه هر چه مجریان با استناد به تعدادی از اعتراض ها و کمپین هایی که علیه «پایتخت۳» شکل گرفته بود، قصد تاختن به این سریال را داشتند، مخاطبان با تماس خود نقشه های این شبکه فارسی زبان ماهواره ای را نقش برآب کردند./جام جم

اخبار مرتبط

تصویر ماهواره‌ای زیبا از بزرگترین دریاچه جهان

آموزش آشوب‌های خیابانی به نام فعالیت‌های شهروندی

ماهواره «مصباح» آماده پرتاب است/ ماهواره‌های «مصباح۲»و «ناهید» در حال ساخت

0 نظر

ارسال نظر

capcha