شب گذشته صورت گرفت

جزئیات دیدار نمایندگان آیت‌الله مکارم شیرازی با خانواده شهید خلیلی/ تاکید بر لزوم تسریع محاکمه قاتل

جزئیات دیدار نمایندگان آیت‌الله مکارم شیرازی با خانواده شهید خلیلی/ تاکید بر لزوم تسریع محاکمه قاتل

به گزارش « سراج24»نمایندگان دفتر  آیت‌الله مکارم شیرازی شب گذشته با خانواده طلبه شهید علی خلیلی دیدار کردند که در این دیدار پسر آیت‌الله مکارم شیرازی و مسئول دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی در تهران حضور داشتند.

در این مراسم مادر شهید خلیلی به بیان جزئیاتی از شب حادثه و مشکلاتی که برای فرزندش رخ داد، پرداخت.

 در این مراسم لوحی به خانواده طلبه شهید علی خلیلی اهدا شد که در آن آیت‌الله مکارم شیرازی، شهادت طلبه شهید علی خلیلی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

ان الذین یکفرون بایات الله و یقتلون نبیین بغیر الحق و یقتلون الذین یامرون بالقسط من الناس فبشرهم بعذاب الیم (آل عمران 41)

شهادت روحانی مجاهد حجت‌الاسلام آقای علی خلیلی (طاب ثراه) را به همه پویندگان راه حق تسلیت می‌گویم. این روحانی مجاهد در راه دو فریضه بزرگ امری به معروف و نهی از منکر به دست اراذل و اوباش شربت شهادت نوشید. قرآن مجید در آیه فوق قتل اینگونه مجاهدان را هم‌ردیف کفر و کشتن پیامبران الهی دانسته و قاتلان را تهدید به عذاب الیم الهی می‌کند.

پویندگان راه امام حسین (ع) و شهید راه کربلا هرگز از اینگونه شهادت‌ها نمی‌هراسند و از میدان امر به معروف و نهی از منکر دور نمی‌شوند و آن را مایه افتخار خود و طایفه خود می‌داند.

اینجانب شهادت این مجاهد بزرگوار را به حضرت ولی عصر (عج) و به خانواده او و مجاهدان راه خدا تبریک و تسلیت می‌گویم و همه انتظار دارند قوه قضاییه در اسرع وقت قاتل یا قاتلان را به سزای خود برسانند و هیچگونه تسامح و تساهل روا ندارند.

روحش شاد و قرین رحمت واسعه الهی باد./فارس
 

اخبار مرتبط

هیئتی‌ها پایبند به اصول بهداشتی در محرم‌اند

برگزاری برنامه های ویژه عید قربان تا عید غدیر

هزینه ها و شهریه ها نا برابر در مراکز غیردولتی نگهداری معلولین

0 نظر

ارسال نظر

capcha