اظهارات و حرکات عجیب برخی سیاستمداران در مجامع عمومی+عکس

اظهارات و حرکات عجیب برخی سیاستمداران در مجامع عمومی+عکس

به گزارش سراج24،در طول تاریخ شاهد سخنرانی‌ها و اظهار نظرات عجیب و گا‌ها مضحک برخی سیاستمداران هستیم که البته بعضا با هدف خاصی مطرح می‌شود. 

 بنیامین نتانیاهو

از طلایه‌ داران اظهار نظرات عجیب و قریب «نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی است.
 


 «بنیامین نتانیاهو» در سخنرانی مجمع عمومی سال ۲۰۱۲ با نشان دادن طرحی از یک بمب و کشیدن خط قرمز بر روی آن خطاب به برنامه هسته‌ای ایران اوج ذوق هنری خود را نشان حضار داد و تلاش کرد نگرانی‌هایش را از فعالیت‌های هسته‌ای تهران به کشورهای مختلف حاضر در شصت و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل نشان دهد، این اقدام وی با انتقادهای فراوانی مواجه شد و رسانه‌های آمریکایی و اسرائیلی تصاویر طنزی از این اقدام نتانیاهو منتشر کردند. 
 

 

 


در حالی که حاضرین در سالن از نقاشی کارتونی وی شکه شده بودند، گفت: «تعیین خط قرمز به جنگ نمی‌انجامد، بلکه باعث جلوگیری از بروز یک جنگ احتمالی می‌شود. هیچ چیزی بیشتر از یک ایران اتمی جامعه جهانی را به خطر نمی‌اندازد.» 

گفتنی است که هیچ چیز دنیارا جز صد‌ها کلاهک هسته‌ای و جنایات بی‌شمار رژیم صهیونیستی دنیا را به خطر نخواهد انداخت. 
 
نتانیاهو و شلوار ایرانی‌ها
 


نتانیاهو در مصاحبه خود با بی‌بی سی با اشاره به انتخابات ایران عنوان کرد: این انتخابات آزاد نبوده، چراکه ۷۰۰ نفر در آن کاندید شدند اما تنها صلاحیت یک درصد از آن‌ها تائید شده است. وی ادامه داد: این اسمش دموکراسی نیست. من فکر می‌کنم اگر مردم ایران آزاد بودند، شلوار جین می‌پوشیدند، به موسیقی غربی گوش می‌دادند و انتخاباتی آزاد داشتند. 
 

 
فلسطین را لوس نکنید! 
 


نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با بیان اینکه نسبت به تمایل مسئولان فلسطین برای تحقق صلح تردید دارد، گفت: جامعه بین‌الملل تا ابد نمی‌تواند فلسطینی‌ها را لوس و نازپرورده کند. 
 
بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی خود در نشست مجمع عمومی سندیکای یهودی در آمریکای شمالی از نحوه تعامل جامعه بین‌الملل با فلسطینی‌ها انتقاد و اعلام کرد: نمی‌شود که جامعه بین‌المللل تا ابد به نازپرورده کردن فلسطینی‌ها ادامه دهد. 

وی تصریح کرد: اگر فلسطینی‌ها از ما انتظار دارند که کشور فلسطین برای مردم فلسطین را به رسمیت بشناسیم، باید آن‌ها نیز کشور یهود برای یهودیان را به رسمیت بشناسند. 

آری نتانیاهو راست می‌گوید همگان باید دست نگه دارند چون او دست نوازش مرگ بر فلسطینیان می‌کشد! نمردیم و معنای نازپروردگی را فهمیدیم؛ نازپروردگی یعنی آوارگی، اسارت، فلسطینیان را لوس نکنید تا نتانیاهو به جنایاتش برسد. 

سخنرانی 4 ساعت رهبر کوبا در مجمع عمومی سازمان ملل
 


"فیدل کاسترو" رهبر کوبا در سال ۱۹۶۰ در مجمع عمومی سازمان ملل یکی دیگر از شگفتی‌ها را رقم زد و به مدت ۴ ساعت و نیم سخنرانی کرد. این در حالی است که مدت سخنرانی در این مکان تنها ۱۵ دقیقه است.
 
نتانیاهو بشین و خفه شو! 
 


رئیس‌ سابق دیوان عالی رژیم صهیونیستی و رئیس کمیته تحقیق جنگ ۳۳ روزه، در مصاحبه با رادیو رژیم صهیونیستی شدید‌ترین انتقادات خود را متوجه نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی کرد. 
 
 «الیاهو وینوگراد» از «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر و «ایهود باراک» وزیر جنگ رژیم‌صهیونیستی، به دلیل عنوان کردن اظهارات «غیرمسئولانه» مبنی بر حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران به شدت انتقاد کرد. 
 
وینوگراد یکی از شخصیت‌های بسیار مشهور اسرائیلی‌ها به شمار می‌رود. وی در سال ۲۰۰۸ رئیس کمیته تحقیق رژیم‌صهیونیستی در مورد جنگ ۳۳ روزه با حزب‌الله بود. او در گزارشی که به «گزارش وینوگراد» معروف شد، از کابینه وقت رژیم به دلیل عدم آمادگی ارتش انتقاد کرده و رسما اعلام کرد که اسرائیل چه از لحاظ تاکتیکی و چه از لحاظ لجستیکی از حزب‌الله لبنان شکست خورده است. 
 
وینوگراد که به نظر می‌رسد به شدت از اظهارات جنگ‌طلبانه نتانیاهو عصبانی است، ادامه می‌دهد: «نتانیاهو از دست کسانی که زیاد حرف می‌زنند عصبانی است. اما خود او این کار را (زیاد حرف زدن) بهتر از هرکس دیگری بلد است. می‌خواهی کاری بکنی؟ خب، بنشین و خفه شو! پنهانی برای حمله کردن تصمیم بگیر و اگر تصمیم گرفتی، حمله کن! اما اینطور که تو حرف می‌زنی، ایرانی‌ها قادر خواهند بود تا آماده شده و موشک‌های بیشتری را به سمت ما نشان روند» 
 
سازمان ملل باید به همراه آمریکا علیه "صدام" وارد جنگ شود
 


"جورج بوش" رئیس جمهور سابق آمریکا در سال ۲۰۰۳ و در سخنرانی در سازمان ملل گفت که سازمان ملل باید به همراه آمریکا علیه صدام حسین همراه شود و در غیر این صورت با خطرات متفاوتی مواجه شود. 
 
حرکات موزون رئیس‌جمهور چچن

رئیس‌جمهور چچن که چندی است به نمایندگی از کرملین سیاست مشت آهنین را در چچن به مرحلة اجرا درآورده و به کاربست سیاست‌های خشن نام‌بردار است، در روز ملی زبان این جمهوری، هنر خود را در زمینه‌های دیگر نیز نشان داد. او همچون پوتین (الگو و سیاست‌مدار محبوب خود) به نمایش‌های مردم‌پسند علاقة فراوانی دارد. 
 


 

 اجتناب از هتل رفتن و برپا کردن چادر در نیویورک
 


معمر قذافی، دیکتاتور لیبی در سال ۲۰۰۹ و در هنگام حضور در مجمع عمومی سازمان ملل از رفتن به هتل خودداری کرد و چادر خود و هیاتش را در منطقه‌ای در نیویورک برپا کرد. 
 


معمر قذافی در سال ۲۰۰۹ تنها یک بار برای شرکت در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک رفته و هفتمین مورد از سخنان غیر مترقبه خطاب به رهبران کشور‌ها را هم وی بر زبان آورده بود؛ آن هم در سال ۲۰۰۹ و در یک سخنرانی نود دقیقه‌ای. وی سپس منشور سازمان ملل متحد را پاره کرد و پشت تریبون انداخت و پایین آمد. 
 

 
حرکت عجیب آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان در کنفرانس خبری مشترک با محمود عباس رییس تشکیلات خودگردان فلسطین
 


بدون شرح مرکل!
 


خانم مرکل بی‌توجه به اعتراضات مردم، در نمایشگاه "Abensberg" در جنوب آلمان حضور یافته و از برخی سران کشورهای دیگر نیز برای بازدید از این نمایشگاه و همچنین حضور در جشن برگزاری دعوت به عمل آورد.
 


اما آنچه نظر رسانه‌ها را به شدت به سمت خود معطوف کرد، عمل زشت نوشیدن جامی بزرگ از شراب در مقابل دید همگان خانم مرکل، صدر اعظم آلمان بود که باعث شد تا انتقاد صریحی به ان شود، به گفته خبرگزاری NBC بانوی اول المان در برخورد با سران دیگر جامی بزرگ از شراب را پر کرده و یک نفس تا ته نوشید. سپس به میان جمع رفته و حرکاتی ناشایست از خود نشان داد تا به همه بفهماند که مشکلی در کشورش نیست و آن‌ها از بحران اقتصادی رنج نمی‌برند. 

عکس فیس بوکی اوباما در مراسم ماندلا

عکس گرفتن‌های اوباما با نخست وزیر دانمارک مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است و بیشتر رسانه‌های با تیتر‌های انتقادی به این موضوع پرداختند. 
 


روزنامه دیلی میل با بدست آوردن عکس‌هایی نه چندان مناسب از رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر انگلیس در مراسم یاد بود نلسون ماندلا در خبری نوشت: اوباما و کامرون که ظاهرا وقت بهتری را برای گرفتن عکس با نخست وزیر زن دانمارک پیدا نکرده بودند در مراسم یادبود ماندلا به عکس گرفتن با او پرداختند. 
 


دیلی میل در عبارتی کنایه آمیز افزود: شاید رهبران جهان این عکس‌ها را برای فیس بوک خود می‌خواهند و این در حالی بود که جمعیت بسیار زیادی برای احترام به ورزشگاه آمده بودند ولی اوباما و کامرون به دنبال گرفتن عکس یادگاری با خانم» هله تورینگ اشمیت» بودند. 

دیلی میل در ادامه نوشت: در تصاویر پیداست که میشل اوباما همسر اوباما چندان از این خوش و بش راضی نیست ولی به نوعی رفتار می‌کند که ظاهرا این موضوع برای او مهم نیست. 

قیافه عجیب خانم وزیر! چهره جالب و دیدنی هیلاری کلینتون در خلال جلسه با وزیر امور خارجه ژاپن در واشنگتن.

حرکت عجیب پوتین در برخورد با رئیس‌جمهور سابق کشورمان 

اخبار مرتبط

واکنش رسانه‌های صهیونیستی به ادعاهای نتانیاهو درباره ایران

مادر جورج بوش درگذشت +عکس

دیدار بن‌سلمان با «بوش» پدر و پسر +عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha