۸۰ روز تا جام ‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل

ادینهو: ۹۰ درصد شانس بازی در تیم ملی ایران را دارم

ادینهو: ۹۰ درصد شانس بازی در تیم ملی ایران را دارم

به گزارش « سراج24 »، ادر لوچیانو معروف به ادینهو در سال 2008 برای بازی در تیم مس کرمان به ایران رفت. گلزنی وی برای باشگاهی که در سال 1998 تأسیس شده است، به نحوی بود که ایرانی‌ها در این سال پیشنهاد تابعیت به او دادند.

ادینهو 31 ساله در گفت‌و‌گو با یک روزنامه ورزشی برزیلی مدعی شد: تقریبا مدارکم آماده است و حدود 90 درصد شانس بازی در تیم ملی ایران را دارم.

وی اضافه کرد که بازی در جام‌جهانی اتفاق ویژه‌ای خواهد بود اما بازی در برزیل به همراه تیم ملی ایران اتفاق خاص دیگری است.

وی اظهار داشت: شانس بازی در یک تیم ملی که بهترین بازیکنان یک کشور در آن بازی می‌کنند؛ اتفاق خاصی است حالا آن کشور می‌خواهد ایران، اسپانیا یا آلمان باشد. باید خودم را آماده کنم تا اگر شانس حضور در تیم ملی را پیدا کنم، آماده باشم.

بازیکن برزیلی در خصوص زندگی در ایران گفت: هنوز نتوانسته‌ام با غذاهای ایران کنار بیایم. هر وقت که بتوانم از برزیل غذا می‌آورم و همسرم هم غذا درست می‌‌کند.

وی خاطرنشان کرد: وقتی برای اولین بار به اینجا آمدم، می‌خواستم به خانه برگردم اما به اینجا خو گرفتم و صبر من جواب داد.

تیم ملی فوتبال ایران که چهارمین حضورش را در رقابت‌های جام‌جهانی تجربه می‌کند، با تیم‌های نیجریه، آرژانتین و بوسنی و هرزگوین در گروه F دیدار می‌کند.

این در حالی است که پیش از این کارلوس کی‌روش و مسئولان فدراسیون فوتبال ایران هرگونه مذاکره با این بازیکن برای حضور در تیم ملی را تکذیب کرده‌‌اند./فارس
 

اخبار مرتبط

هفته پنجم رقابت‌های لیگ تیراندازی با کمان برگزار شد

کاسیاس: می‌توانم به رئال مادرید بازگردم

گپ پل پوگبا و لیونل مسی+فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha