راهکار وحدت اصولگرایان در گفت وگوی«سراج24» با عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی:

اصلاح‌طلبان برای تششت اصول‌گرایان استراتژی دارند

 اصلاح‌طلبان برای تششت اصول‌گرایان استراتژی دارند

حمیدرضا ترقی، معاون بین‌الملل حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با سراج24 با اشاره به اهمیت وحدت اصول‌گرایان گفت: علی‌رغم اینکه اصول‌گرایان در انتخابت 24 خرداد نتوانستند کاندیدای مورد نظر خود را به پاستور بفرستند اما پس از مدت کوتاهی دوباره ساماندهی خود را به دست آوردند و در حال حاضر برای وحدت خود چاره‌اندیشی می‌کنند.


وی افزود: اخیرا تشکل‌های جدیدی به جبهه پیروان پیوستند و مسئولان این تشکل‌ها به منظور تقویت هم‌گرایی خود جلساتی را برگزار کرده‌اند و امیدواریم در سال آینده از این ظرفیت جدید که به وجود آمده در مسیر ساماندهی اصول‌گرایان برای ورود به انتخابات آینده استفاده لازم برده شود.


معاون بین‌الملل حزب مؤتلفه اسلامی با ذکر اینکه اصلاح‌طلبان در انتخابات 24 خرداد فرمول هجمه به جریان اصول‌گرایی را بکار بردند، افزود: اکنون نیز یکی از استراتژی‌های اصلی آنها تشدید اختلاف و دامن زدن به اختلاف و بزرگ‌نمایی اختلاف سلایق اصول‌گرایان است.


ترقی با تأکید بر این مسئله که اصلاح‌طلبان برای تششت اصول‌گرایان استراتژی دارند، افزود: آنها با استفاده از ابزار مختلف می‌خواهند نگذارند اصول‌گرایان در فرصت باقی‌مانده تا انتخابات آینده مجلس به انسجام لازم دست پیدا کنند.


معاون بین‌الملل حزب مؤتلفه اسلامی در این رابطه گفت: برای این هدف آنها همه عوامل موثر خود را بسیج کرده‌اند تا بتوانند شکاف میان اصولگرایان ایجاد کرده و به گونه‌ای به جامعه وانمود کنند که اصولگرایان نمی‌توانند به وحدت برسند.


عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با ذکر اینکه همه اصول‌گرایان در برابر هجمه به گفتمان اصولگرایی وظیفه دفاع  دارند، افزود: توطئه‌ها و نقشه‌های اصلاح‌طلبان برای اصولگرایان یک واقعیت است و اصولگرایان با همدلی و همگرایی می‌توانند نقاط اشتراک خود را افزایش داده و روز به روز بر وحدت خود بیفزایند

اخبار مرتبط

مسئولان به فکر ترویج انقلاب اسلامی از طریق عملکردشان باشند

اطلاعیه سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص تعرض به هواپیمای ایرانی

موانع و نتایج فسادستیزی از دیدگاه رهبر انقلاب

0 نظر

ارسال نظر

capcha