اظهارات پسر قلعه نویی درباره پورشه جنجالی اش و دعوت به تیم ملی

اظهارات پسر قلعه نویی درباره پورشه جنجالی اش و دعوت به تیم ملی

به گزارش « سراج24»، مسابقه جوانان و استقلال یک بازیکن ویژه داشت. هوتن قلعه‌نویی پسر سرمربی استقلال در این بازی تدارکاتی به زمین رفت اما نه در ترکیب جوانان که در ترکیب استقلال تا مقابل همسن و سال‌هایش خودی نشان دهد.

 

اتفاقا بازی او را کفاشیان و مهدوی‌کیا دیدند و پسندیدند و شوخی یا جدی به پدرش قول دادند که او را به تیم ملی دعوت کنند. امیر هوتن خودش هم از حرف‌های آنها امیدوار شده که بتواند در اول راه فوتبالش بدرخشد.

 

* شنیده‌ایم با بازی که مقابل تیم جوانان انجام دادی چشم کفاشیان را گرفته‌ای و رییس فدراسیون تو را به حضور در تیم جوانان دعوت کرده است؟!

- خودم خیلی در جریان نیستم اما ظاهرا ایشان پیرامون این قضیه صحبت‌هایی با پدرم داشته‌اند. حتی شنیده‌ام آقای مهدوی‌کیا هم خواستار حضورم در تیم‌جوانان شده‌اند.

 

* بدون شک خودت هم دوست داری که این اتفاق رخ بدهد. اینطور نیست؟

- آرزویم حضور در تیم ملی است و برای رسیدن به آن باید این مسیرها را طی کنم. البته سنم به تیم جوانان نمی‌خورد و باید از تیم ملی نوجوانان شروع کنم.

 

* حالا به نظرت این قضیه جدی است؟

- بله. چون هم آقای کفاشیان گفته‌اند و هم آقامهدی. از خوش‌شانسی‌ام بود که آن روز هم آقای کفاشیان کنار زمین حضور داشتند و هم آقامهدی روی نیمکت تیم جوانان بودند. انصافا خودم هم خوب بازی کردم.

 

* خب شاید چون پدرت هم می‌دانست که در این بازی می‌توانی دیده شوی تصمیم گرفت تو را به میدان بفرستد؟

- اصلا اینطور نیست. اول این‌که آقای کفاشیان سرزده به زمین شماره دو آزادی آمدند. در ثانی، پدرم برای این‌که حرف و حدیثی پیش نیاید در 20 دقیقه پایانی مرا به زمین فرستاد. اگر دنبال این بود که دیده شوم از ابتدای نیمه دوم بازی‌ام می‌داد. هنوز اتفاقات بازی با پیکان را فراموش نکرده‌ام. در این بازی هم با سعی و تلاش خودم دیده شدم و اجازه نمی‌دهم کسی بی‌جهت پدرم را متهم کند.

 

* حالا می‌خواهی پیگیر ملی‌پوش شدنت شوی؟

- آقای کفاشیان که فعلا به خاطر در پیش بودن جام‌جهانی حسابی گرفتار هستند و سرشان شلوغ است. اما بعد از جام‌جهانی حتما این قضیه را دنبال می‌کنم چرا که دنبال رسیدن به هدف‌های بزرگ‌تری هستم.

 

* پس تصمیم‌ات را گرفته‌ای که دنباله رو راه پدرت شوی؟

- بله. می‌خواهم به یکی از ستاره‌های فوتبال‌مان تبدیل شوم. راهم را انتخاب و هدفم را هم مشخص کرده‌ام.

 

* نمی‌ترسی که در آینده اگر به پیشرفتی رسیدی آن را به حساب حمایت‌های پدرت و روابط او در فوتبال بگذارند؟

- اصلا این‌طور نیست. تاکنون در هر کجا که بازی کردم بدون در نظر گرفتن این‌که پسر امیر قلعه‌نویی هستم تمرین کرده‌ام. اگر بازیکنان دیگر 50 درصد توان‌شان را در تمرین به کار گرفته‌اند من صددرصد توانم را به کار گرفته‌ام تا حرفی پشت سر خودم و پدرم نباشد.

 

* همیشه سعی کرده‌ام با تلاش خودم به جایی برسم. پدرم هم همیشه بیشتر از همه به من سخت می‌گیرد تا یک وقت هوایی نشوم و فکر نکنم که چون پسر سرمربی استقلال هستم باید تمرینات را شل بگیرم.

- تا به اینجا طوری رفتار کرده‌ام که هیچ کس به خودش اجازه نداده بگوید که چون پسر قلعه‌نویی هستم الان در فوتبالم.

 

* قضیه حضورت با پورشه در تمرینات استقلال از چه قرار است آن هم در روزهای بی‌پولی بازیکنان این تیم؟

- عادت ندارم چیزهایی که دارم را از دیگران قایم کنم. با ماشینی که زیر پایم است سر تمرین می‌روم و ترسی هم از این بابت ندارم.

 

* اما شنیده‌ایم که فردای آن روز و به خاطر تیکه و کنایه‌های بازیکنان با 206 سرتمرین رفته‌ای؟

- اصلا اینطور نیست. ماشینم در تعمیرگاه بود و به همین خاطر هم با 206 رفتم. مازراتی ندارم که توی چشم باشم.

اخبار مرتبط

هفته پنجم رقابت‌های لیگ تیراندازی با کمان برگزار شد

کاسیاس: می‌توانم به رئال مادرید بازگردم

گپ پل پوگبا و لیونل مسی+فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha