رئیس انجمن صنفی سی ان جی کشور خبر داد

تعطیلی ۱۷۰ جایگاه سی ان جی در کشور ۲ هفته مانده به نوروز

تعطیلی ۱۷۰ جایگاه سی ان جی در کشور ۲ هفته مانده به نوروز

به گزارش « سراج24»اردشیر دادرس اظهار داشت: با تعیین تکلیف نشدن افزایش کارمزد جایگاه‌های سی ان جی مطالبات و مشکلات مالی جایگاه‌داران افزایش یافته و تعطیلی یک به یک جایگاه‌ها را به دلیل تشدید مشکلات مالی شاهد هستیم.

وی افزود: هم اکنون 12 جایگاه عرضه سوخت سی ان جی در تهران و حدود 170 جایگاه عرضه این سوخت در سراسر کشور تعطیل است در حالی که کمتر از دو هفته به نوروز مانده و مردم به در مدار بهره برداری بودن تمامی جایگاهها نیاز دارند.

رئیس انجمن صنفی سی ان جی کشور تصریح کرد: 6 ماه است که جلسه شورای عالی اقتصاد برای تعیین تکلیف کارمزد جایگاه‌های سی ان جی تشکیل نشده و این مسئله موجب تشدید مشکلات اقتصادی جایگاهداری سی ان جی شده است و بیش از 2000 جایگاه و 24 هزار فعال این صنعت بلاتکلیفند.

وی ادامه داد: طبق مصوبه قانونی مجلس و دولت، نرخ کارمزد جایگاهداران سی ان جی از 40 تومان به 80 تومان می رسد بدون اینکه قیمت عرضه سوخت سی ان جی به مصرف کننده نهایی افزایش یابد.

دادرس از برگزاری جلسه کمیسیون انرژی برای تعیین تکلیف کارمزد جایگاهداران در عصر امروز خبر داد و گفت: در این جلسه نمایندگانی از معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری و وزارت نفت حضور خواهند داشت تا با حضور اعضای کمیسیون انرژی و انجمن صنفی صنعت سی ان جی کشور موضوع کارمزدها تعیین تکلیف شود./تسنیم

اخبار مرتبط

افزایش قیمت بنزین اقتصاد بیمار کشور را به مرگ می‌کشاند

سایپا 5 دستگاه پراید می‌فروشد در حقیقت پول 3.5 دستگاه را می‌گیرد

روزانه 35 میلیون دلار فقط یارانه بنزین چقدر عاقلانه است؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha